Kalendarz iOS

Brakuje mi w TimeTree eksportu kalendarza ktory mam zalozony tam i brakuje mi o dziwo mozliwosci zaplacaenia zeby pozbyc sie reklam

Możesz korzystać z systemowych kalendarzy w TimeTree.

Jakie reklamy? Jak korzystałem jeszcze kilka miesięcy temu to TimeTree nie posiadał reklam.

Aktualnie testuje Timepage zamiast fantastical. Przyjemnie wygląda.
Polecam jeśli chodzi o roczny widok i inne również dość dobre, ja przez lata używałem ze względu na widok tygodniowy - WeekCal

One są bardzo mało inwazyjne ale są

Tak już teraz można zaimportować kalendarz ale chyba wcześniej nie dało rady plus ja już mam tan ważna historie wydarzeń której nie chciałbym stracić

Timepage nardzo ladny - testuje ale brakuje mi w widoku rocznym zeby pokazal ze danego dnia jest wydarzenie

O to może pożecie mi zrozumieć. Czemu Fantastical jest taki fajny. Co ma lepszego od zwykłego kalendarza? To kalendarz. Co tu można lepiej zrobić?

1polubienie

Mówisz o nowym fantasticalu? Nowy ma wiele fajnych funkcji ale raczej skierowany do waskiej grupy osób
Fajna opcja jest np proponowanie wolnych terminow z twojego kalendarza dla kogoś kto chce się z tobą umówić
Natural language był zawsze tym głownym atutem tej aplikacji

1polubienie

Poddałem się. Wracam z podkulonym ogonem z fantasticala do Google Calendar. Z żadnego innego nie korzystało mi się tak dobrze, jak właśnie z GC.

1polubienie

Możecie sprawdzić Calendar 366


Bardzo ciekawa alternatywa dla Fantastical’la, z wieloma jego funkcjami np. ma zestawy kalendarzy, wiele widoków.

2polubienia

Ja rozważam Calendars 5 od Readdle. Jest całkiem OK i ma fajny widok podobny z fantastical. I to tylko one time purchase.

Czym się różni calendars z wykupionym pro od calendars 5? W calendars wykupienie pakietu pro+interesting calendars jest tańsze niż w calendars 5

No to wrzuciliście ciekawe propozycje. Sam chcę odejść od Fantasticala ze względu na nachalne promowanie abonamentu. Napiszcie kilka słów jak użyjecie tych dwóch rozwiązań. Sam osobiście skłaniam się do Calendar 366 bo posiada aplikację na MacOS, a lubię mieć spójne środowisko :sunglasses:

Dobre pytanie - nie mam pojęcia

Polecono mi jeszcze inna fajna opcje ktora ma mega fajna fukncje ktora moze mi sie przydac jako djowi bo czesto dodaje bardzo podobne wydarzenia jak np weslele tu i tam na tyle osob od tej do tej itp
wiec WeekCal ma templates co moze byc bardo fajnie wykorzystane

Czy ktoś ma jakieś przemyślenia po czasie? Dzisiaj doszedłem do wniosku, że mam już dość tego wyciągania kasy przez Fantasticala i trzeba go zmienić. Znalazłem, że kupiłem kiedyś Calendars 5 i chcę spróbować go użyć.

Ja właśnie przesiadłem się kilka miesięcy temu z fantastical i jestem bardzo zadowolony.

Jak was czytam, to dochodzę do wniosku, że jakiś dziwny jestem, bo używam kalendarza, notatek i przypomnień systemowych i tak mam ułożony workflow, że mi ten zestaw robi za kalendarz, notatnik, aplikację GTD i co najdziwniejsze - działa i mi wystarcza :smiley:
Fakt, zanim do tego doszedłem jak to sobie poukładać to były różne aplikacje do kalendarzy, było todo, wunderlist, nozbe, notion, basecamp, nirvana… a potem okazało się, że wszystko mam, tylko muszę samodzielnie pomyśleć jak chcę tego używać :smiley:

1polubienie

Jeśli chodzi o kalendarz to po prostu zawsze mi brakowało widoku tygodnia i przez lata używałem Week Calendar. Dodatkowo też ładnie zaprezentowanej listy agendy itd.
Kwestia bardziej wizualna niż funkcjonalna, co dotyczy też przypomnień, zawsze bardziej mi się podobała Wunderlist niż Reminders i tak pozostało.

Jak tak teraz patrze na Kalendarz to widzę, że też już jest widok tygodnia itd :slight_smile:

Pozwolę sobie odkopać, gdyż ostatnio mnie uderzyła jedna rzecz. Fantastical zrobił ze mnie idiotę. Najpierw kazał zapłacić (F2) za aplikację na iOS i macOS, potem dał subskrypcję i powiedział, że rzeczy, które były w ramach F2 przechodzą do F3. No i tak oto na macOS calendar sets działają, super. Tylko na iOS nie działa - widzę ciągle wszystkie zasubskrybowane i udostępnione kalendarze, a jak chce sety to płać.

Szukam alternatywy. Niedrogiej albo 100% free (tjaaaaa), bo już dałem za F2 w cholerę siana. Calendar 5 jest fajny, ale nie ma aplikacji na macOS. Próbowałem nawet defaultowego Apple Calendar - mógłbym go używać, ma tylko 1 problem. Nie widzę udostępnionych dla mnie kalendarzy na koncie firmowym google. Może ktoś mi powie jak to zrobić, to wtedy problem też się rozwiąże.

to jest jeszcze zrozumiałe. TY UŻYWASZ MAIL.APP!!! :see_no_evil:

Z czym masz problem? Bo nie do końca rozumiem jak ich nie widzisz, jeśli zostały udostępnione?