Kabelek do iPhona

Dzień dobry,

Poszukuję kabelków dobrych i jeśli łaska w cenie nie rujnującej budżetu. USB-A - lightning. Byłoby super gdyby były lepsze pod względem wytrzymałości niż oryginalne z Apple Inc. Długość kabla 50cm, 1m, 2m. Zastosowanie Carplay, ładowanie.

1 polubienie

Najlepsze kabelki wojenne:

2 polubienia

Odwiedzasz pepco albo action i masz za 5-7zł :smiley:
W materiałowym oplocie, działają, ładują, nawet dane przenoszą - sam byłem zaskoczony że to działa, a teraz w domu praktycznie same takie mam.

1 polubienie

Ja cenię sobie iWALK Kabel Twister Steel. Wytrzymałościowo świetny. Niestety, równie wysoko cenią go rodzimi sprzedawcy :wink:

Nie używałem ale to brzmi bardzo sensownie. Ja kupowałem u Chińczyków Baseus i BlitzWolf i działają bez zarzutu. 3 kable kupiłem w oplocie, jeden gumowy. Wszystkie działają bez zarzutu - używane codziennie - od prawie roku. Przy moim poszanowaniu wszelakich sprzętów to dobry wynik.

1 polubienie

Ok Baseus wygląda fajnie widziałem już te kable ale MFI one raczej nie mają prawda?

P.S. też lubię NIN

1 polubienie

30 cm za krótki 90 za długi niestety takie auto gdyby nie to pewnie bym się nie zastanawiał jakoś szczególnie ale na tym wymiarze najbardziej mi zależy.

Wspaniały gust!

A nie wiem czy ma MFI. Ładuje, synchronizuje, dane przesyła. Działa bardzo dobrze.

I takie właśnie zamówię bo wiadomo wewnętrzna cebula wygrała. Dzięki za pomoc.

Ja polecam Blitzwolfa, mam już 2 lata i dalej pięknie działa.

No a jak z parametrami prądu ładowania?
Tanie kable zawsze mają spadek natężenia prądu, przez co telefon wolniej się ładuje.

Ja tam nie wiem, nie mierzyłem :slight_smile: podłączam, ładuje się wiec czego chcieć więcej?
Ja i tak mam nawyk podłączania na noc, kabelek jest na stoliku przy łóżku wiec nie zwracam uwagi na to ale nie zauważyłem żeby było jakoś zauważalnie gorzej czy wolniej

No można chcieć by przekazywał całą moc a nie np: połowę bo i o takich cudach słyszałem.

Mierzysz każdy kabelek jaki kupisz?

Amazon Basic kable polecam, mam dwa długie wersję braided, służą już długo. :+1:

1 polubienie

Nie, bo nie kupuje tych chłamów.
Jest przecież mnóstwo marek nawet chińskich produkujących super kable.
Lepiej wybrać blitz-wolf czy green cell

Mi tam różnicy nie robi, działa to działa a znając życie wszystko wychodzi z tej samej chińskiej fabryki

Polecam kable firmy Anker, np.:
iPhone Charger, Anker (6ft/1.8m) iPhone Cable, Nylon Braided USB Cable with Lightning Connector [Apple MFi Certified] for New Airpods, iPhone X/XS/XS Max/XR/8/8 Plus/7/7 Plus/6S/6, iPad Air 2 & More

1 polubienie

Może Ci różnicy nie robić że telefon ładuję się wolniej, ale innemu np: podczas używania danych pakietowych i nawigacji zrobi różnicę, że telefon wciąż się rozładowuje.
Nie, nie wychodzi z tej samej fabryki skoro są dobre kable i słabe kable.
Jak kupuje się samochód to się patrzy na jego stan techniczny a nie że ładny kolor.
Jak Ciebie zadowala to super, ważne by ktoś miał świadomość dlaczego potem iphone ładuje mu się parę godzin i że to nie wina apple.
Tyle mojej ingerencji w tym temacie.

2 polubienia

A nie, to u mnie telefon robi jako nawigacja i się ładuje w tym samym czasie :slight_smile: ale wiem o czym mówisz