🎼 Jakiej muzyki słuchają Wąsacze?

Ja od wczoraj nowa płyta rammstein

1 polubienie

Też katuję

1 polubienie

Gość, który gra Robaka w GoT robi fajną muzykę! Polecam!

Raleigh Ritchie

3 polubienia

Ja mam pewną kwestię, ale nie wiem czy można. Dirty Loops, szwedzkie trio, chłopaki grają kapitalnie. Tutaj jeszcze ciepły kawałek: Dirty Loops - Work Shit Out - YouTube

1 polubienie

Dobre gunwo. Nowe.

1 polubienie

Przypomniało mi się jakiś czas temu o last.fm i podpiąłem do spoti.

To bardzo dobre, bo last.fm wie to, czego Ty nie wiesz. Jak ktoś pyta czego słucham to to duże spektrum i nie przyszła by mi do głowy Beata Kozidrak, a last.fm wie, że jej słuchałem. Nic sie nie ukryje (poza youtubem, vinylami i tym co wrzucone jako pliki).

2 polubienia
1 polubienie

Jak wiecie (lub nie) - robię playlisty na Spotify z muzyki, którą aktualnie słucham. Tym razem stworzyłem playlistę… wakacyjną. Muzyka, której słucham w te wakacje.

:point_right:t2: Spotify

3 polubienia

Przez @piotrek69:

:heart:.

W ogóle ostatnio do mojej biblioteki wpadają jakieś dziwne, kompletnie niepasujące do reszty (Lynyrd Skynyrd, The Who, Thin Lizzy, Kiss etc) kawałki.

Na przykład ten lubię, bo podoba mi się w nim to pier*****cie po środku.

I tak ogólnie to szalenie polecam soundtracki z Lucifera. Wyłącznie przegenialna muzyka.

2 polubienia

Słucham prawie… Wszystkiego. Ale dziś power play to hip-hopowy klasyk jakich mało.

a ulubiona kapela? :slight_smile: Czyżby NIN?

Hehehe… no zgadza się. Uwielbiam totalnie.
Tak więc dziś słucham bardzo dobrego coveru świetnego kawałka NIN.

A dziś spokojnie, na wakacjach, pierwszy raz od kilku miesięcy zrobiłem sobie kawkę, odpaliłem gazetkę i takową playlistę. Pysznie jest!

2 polubienia

Oj tak, Mellow Beats są świetne!

W tym samym guście:

Bardzo podobne:

oraz
Spotify (to chyba jedna z moich ulubionych playlist na spotify ever).

2 polubienia

No to biorę się do słuchania!

To z pewnością nie jest ich najlepszy utwór, ale do wakacyjnych klimatów pasuje idealnie:

2 polubienia
1 polubienie

Handlujcie z tym - to był impuls - szybka decyzja i w ramach eksperymentu społecznego jadę w październiku na Doskoooooo finał trasy Pana Jacka :wink:

Jak dobrze pójdzie to jeszcze nagram z nim odcinek podcastu :slight_smile:

5 polubień

Boze, jakie to jest doskonale.
Ze ja tego wcześniej nie znałem! Dzięki Crimetown!