Jakie słuchawki bt na pałąku

Prawie od dwóch lat używam już słuchawek ‘true bt’ i jestem z nich generalnie zadowolony (chociaż muszę przyznać, że ich awaryjność jest naprawdę zatrważająca) to jednak są momenty gdy przydają się słuchawki bt na pałąku. Czy moglibyście doradzić mi jakiś model w rozsądnej cenie który ma najlepsze przełożenie jej na jakość? Przez rozsądną cenę mam na myśli do 50$ :sunglasses:
Zauważyłem na przykład że sony ma jakiś istny perdyliard modeli, tylko że jak zwykle tak duży wybór sprawia że człowiek sam nie wie na co się zdecydować :sweat_smile:

Używam JBL Tune500 i bardzo sobie chwalę. Muzyka czy podcasty są ok, rozmowy telefoniczne słyszalne dla obu stron.

OK, zapomniałem sprecyzować że chodzi mi słuchawki douszne/dokanałowe.

Zobacz ofertę RHA. mam MA 650 W :slight_smile: moim zdaniem grają świetnie plus właśnie pałąk który leży na szyi co jest genialne i stabilizuje całość i nie pozwala się przesuwać kabelka przy bieganiu czy chodzeniu :slight_smile: jak te padną kupię model T 20 które maja możliwość podpięcia zwykłego kabelka na jack lub BT jeśli wolisz :slight_smile: i maja filtry nakręcane na słuchawki tak by najlepiej dopasować dźwięk do siebie

Dostępność modelu jaki masz jest prawie zerowa a ceny innych trochę przekraczają budżet jaki sobie założyłem :wink:

1 polubienie