Jaki telefon wybrać? Czy telefon X jest dobry?

Motorola jeżeli chcesz w miarę czystego androida.

Jak Ci nie przeszkadza szpiegowanie i czasem dziwnie zachowujący się soft to te całe Pocofony są dość kompletne.

3 polubienia

Ok, faktycznie - to jest jakaś opcja: https://allegro.pl/oferta/smartfon-xiaomi-poco-x3-6-64-gb-szary-9865748143

Kusi mnie ten oneplus, bo to oneplus, ale nie jakoś super jestem do tego przekonany.

oneplus bez amoleda to nie oneplus, nawet w tej cenie xD

Ale to tak trochę, niemalże dwukrotnie, przekracza podany budżet. To jak chcesz telefony około 1800 to bez zastanowienia brałbym Pixela 4a (i resztę hajsu przebalował); albo może iPhone’a SE 2020.

W budżecie ~1000zł możesz jeszcze popatrzyć na Nokie. Mają stockowego androida co jest zawsze plusem.

Tadek, nie wiem co brałeś, ale 200€≈930zł, więc wszystko w budżecie
Oneplus wprowadził budżetówca i średniopółkowca

O. Zwracam honor :smiley:
Tego nie widziałem

ALE
Motorola G9+ za podobną cenę ma Snapa 730 zamiast 460; wyższę PPI (386 zamiast 269) i 128GB pamięci. Więc nie wiem czy biedaoneplus się tak opłaca.

EDIT: po obejrzeniu dwóch recenzji już wiem, że się nie opłaca :smiley:

1 polubienie

Ok, chyba to wezmę w takiej opcji

https://allegro.pl/oferta/smartfon-motorola-moto-g9-plus-4-128gb-lte-nfc-9712264931?utm_feed=c9faa3c7-f817-45a7-9529-84b750279de2&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed

2 polubienia

Potwierdzam ze motorole w tych budżetach są bardzo zacne! I ten gest zapalania latarki! :purple_heart:

3 polubienia

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-poco-x3-nfc-6-64gb-niebieski-blue-nfc-eu-9875432320

Kurde, kusi mnie to jeszcze bo ma 6GB RAM oraz 120 herców ekran. Już bym mamie sprawił takie coś wiecie, że szalone.

1 polubienie

Dobra, bo widzę, że jest promocja na 991 to wziąłem tego POCO X3. Z pokrowcem i szybką wyszło 1040zł i mam dla mamy znowu fajny telefon na 3-4 lata spokojnie.

1 polubienie

Jeno brzydki jak noc listopadowa :wink:

1 polubienie

Wrzucony w pokrowiec będzie w jakieś 17 sekund jak tylko go otworzę :smiley:

1 polubienie

Tylko jak to dla Szacownej Mami to proszę bardzo ładny pokrowiec wybrać! Nie szczędzić!

3 polubienia

3 polubienia

Moja mama dalej korzysta z Redmi Note 3. Więc…

2 polubienia

Odkopię temat. Poszukuję smartfon dla starszej osoby a mianowicie dziadka. Na pewno nie może być to duży smartfon. Plus chciałbym żeby był uproszczony interfejs, z dużymi ikonami, czcionką itp. Pamiętam że samsung swego czasu miał taką opcję w swojej nakładce. Obecnie dziadek użytkuje smartfon na androidzie, właśnie dla starszych osób, większym interfejsem i jest zadowolony. I chciałbym wydać 1000 zł jako max. Najchętniej mniej, bo jednak to będzie telefon głównie do dzwonienia, SMS ów, obsługi banku, czasem nawigacji Google.

Prośba o pomoc, dużo jest polecajek w necie , a nie sposób wszystko przeczytać i obejrzeć.
Kolega szuka telefonu do 3000-3500 zł i najważniejsze to dobra bateria i w miarę aparat, pamięć to raczej 256 gb, chyba że ktoś poleci dobrą chmurę.
W tej chwili korzysta z Androida , ale nie wyklucza Appla.
Z czego korzystacie i co polecacie?
Iphone 11 czy może Xiaomi 11 ,Samsung s20 Fe 5G?

Z Androidów przedstawionych przez Ciebie to zdecydowanie Samsung. Xiaomi od jakiegoś czasu ma problem, by zrobić stabilną wersję MIUI. Z systemu korzysta się częściej niż aparatu, więc jego stabilność jest w takim momencie najważniejsza.

A co sądzisz o bateriach w Samsungu? Żona ma s10 i mega słabo trzyma. Fakt ładuje się w miarę szybko, ale strach jak jesteś cały dzien poza domem, że nie wytrzyma do wieczora.