Jaki był 2020 dla fanów gier?

A mówiłem. Weź sobie Borderlands 3 za 4zl, pogramy kiedyś na stadii. Mówiłem.

1 polubienie

Czy ta promocja dalej obowiązuje? Bo za 4zł to żal nie kupić kurde.

No dobra, przesłuchane. Dopiero teraz bo mało mam samotności ostatnio.
Powiem tak: Forum odkryłem w 2019, YesWas odkryłem w 2018, a Andrzeja odkryłem w 2020.
Bardzo dobrze mi się słucha Waszej trójki! Andrzej świetnie wszedł w to stare dobre małżeństwo (Wojtek + Paweł). Nic a nic nie zaszkodził a dorzucił swoje 5 groszy (chociaż dla mnie milion).
A nawiązując do samego podcastu to dla mnie growym odkryciem roku (które wyszło w 2020) jest Cyberpunk - bezapelacyjnie! Jak na ten moment to dla mnie gra życia!
Odkryciem, które wyszło wcześniej ale grałem w 2020 to Disco Elysium.
Największy zawód to… zarząd Redów. Milion słów już o tym wszyscy słyszeliśmy więc więcej pisać nie będę. Niby mam to w dupie bo gram na PC więc gierka wygląda pięknie i widziałem niespecjalnie dużo błędów ale głuchy na oburzenie community nie pozostaję. Chociaż z drugiej strony sobie myślę, że gdybym miał sprzedać 10 ton gówna w cenie czekolady a potem ładnie przeprosić to hajs zalepił by moje dziurawe sumienie.
A… jeszcze jedno małe odkrycie. Testowałem sobie GeForce Now i muszę powiedzieć, że mój nowiutki PC kupiony specjalnie z okazji Cyberpunka to pewnie mój ostatni mocny komp. Ta technologia to przyszłość. Jak tylko streaming gierek wjedzie na konsole to również i konsole się skończą i kolejnej generacji nie będzie.
A teraz siadam do CP. 60 godzin w gierce samo się nie zrobi.

3 polubienia

Jak przymkniesz jedno oko to streaming gier na konsole już jest :slight_smile:

Jak uznamy, że Chromecast to taka jakby konsola. :wink:

Mały offtop teraz nastąpi.

Gracz ze mnie żaden bo na koncie mam jedynie Wieśka3, Diablo2, jakieś mniejsze tytuły typu CONTRA na pegasusa.

O ile aktualnie nie gram w gry to lubię o nich słuchać. Lubię też Nagrany Podcast, nie sądziłem ze mi się tak spodoba, wczoraj skończyłem wszystkie zaległe odcinki.

Andrzej pasuje tutaj bardzo idealnie, zarówno jak w yeswas.

Fajny kontent tworzycie i oby tak dalej. Ja to kupuję :slight_smile:

6 polubień

Szanowni, to bardzo miłe!!!

4 polubienia

Ten rok można też podsumować grą :slight_smile:
https://2020game.io/
Polecam :slight_smile: coś w stylu Dinozaura w chromie w trybie offline

1 polubienie

Jak tam się steruje?

Grałam na telefonie i były strzałki. Nie sprawdzałam na komputerze

Na kompie strzałkami. To pierwsza gra, którą przeszedłem w 2021. Świetna! Hahaha!

1 polubienie