Jaka mysz wertykalna? logitech mx vertical?

Hej Wąsy! Mam pytanie jak w temacie. Jaką mysz wertykalną wybrać ? Czy ktoś używa logitecha mx vertical ? Czy faktycznie można zauważyć rozluźnienie cieśni nadgarstka przy całodziennej pracy z tą myszką/ lub tego typu myszkami? Jak napisałem mysz do pracy codziennej i do zagrania w mniej wymagające gierki ( nie fps-y). Proszę o Wasze doświadczenia i poradę Ew inne modele myszy.

1 polubienie

Ja kupiłem tydzień temu właśnie MX Vertical. Głównie dlatego, że co jakiś czas miałem okresu bólu nadgarstka, które co prawda zawsze same przechodziły, ale nie chciałem skończyć w gabinecie zabiegowym, jeśli nie jest to konieczne.
Przez pierwszy dzień poruszanie kursorem nie wydawało się naturalne i byłem bardzo świadomy, że mam coś nowego w ręce, ale praktycznie na drugi dzień mózg się przyzwyczaił (do tego stopnia, że dziwnie mi się trzyma poprzednią myszkę). Już na pierwszy rzut oka czuć różnicę, jeśli chodzi o to, jak napięta jest ręka przy klasycznej myszce, a właśnie używając MX V - jest po prostu wygodniej. Możesz tę różnicę sobie zwizualizować kładąc przed sobą rękę najpierw na płasko, a potem pionowo, trochę tak, jakbyś trzymał joystick. Nawet na sucho powinieneś poczuć rozluźnienie.
Jeśli nie potrzebujesz na niej grać w shootery, to bardzo polecam.

1 polubienie

Dzięki. Mam podobną sytuację z ręką jak Ty. Pojawia się ból po pewnym czasie lub dniu bez komputera przechodzi ale nie chcę zaognić problemu i wylądować na rehabilitacji . Kupię W takim razie logitecha i spróbuję. Dziękuję za odpowiedź.:+1:t2:

Było, temat do zamknięcia. Użyj funkcji szukaj.


ywp userbar
88x31

4 polubienia

Ojaa. Jakbym się cofnął w czasie :joy:

1 polubienie

Trollhug :heart: