Jak najwygodniej zakupić homepoda mini

Wąsy najdroższe jak to najlepiej ogarnąć? Zamówić z niemieckiego apple z użyciem mailbox de? Czy jest jakiś sensowniejszy sposób?
I czy ewentualnie da się wyświetlić niemiecki apul store po angielsku?

Google translate powinno dać sobie radę

Lub użycie tłumacza w safari. U mnie działa.

1 polubienie

Odkopuje temat, poleci ktoś może sposób jak łatwo kupić HomePoda mini z zagranicy albo alternatywę do mailboxde.com? Bo oni teraz nie przyjmują nowych użytkowników.

https://mygermany.com/ ma niezłe opinie.

Wąsy, gdyby ktoś był zainteresowany zakupem w PL homepoda to są dostępne w obu kolorach w sklepie Conrad. Link: %category-title% | Conrad Electronic. Cena też dość atrakcyjna = 479 pln brutto. Dodatkowo do dziś tj. 9.08.2021 działa 10% kod rabatowy RABAT10. Pozdrawiam.

1 polubienie

Ktoś kupował z tego sklepu czy to jakaś ukryta reklama?

1 polubienie

Temat stary, ale mnóstwo osób zamawiało z niemieckich sklepów typu MediaMarkt, na polski adres, dopisując w nim Polen albo Poland i zazwyczaj bez problemów przychodziło. Na grupach Homekitowych widziałem mnóstwo komentarzy osób, które tak zrobiły, chociaż zdażało się też okazjonalnie, że komuś anulowano zamówienie.

1 polubienie

Z tego co pamiętam, to Conrad to legitny sklep, a ten kod RABAT10 wygląda na to, że nadal działa, tylko już nie na HomePoda akurat

Kupiłem tam kiedyś stację pogodową i wszystko było w porządku. To chyba całkiem normalny sklep, ale wiadomo, jedne zakupy to jeszcze nie gwarancja.