Iphone xs max vs. 11

Iphone xs max czy 11? Xs max wieksze ekran, lepszy ekran. 11, szeroki kat, night mode. Te rzeczy przeciagaja wybor i nie moge zdecydowac. Wiem, ze musze sam sobie odpowiedziec, ale moze sa jakies niuanse lub ktos sprobuje mnie przekonac, co wybrac i poda ostateczny argument… najlepiej byloby wziac 11 pro max, ale nie chce mi sie tyle wykladac…

Np lepiej xs max, bo ekran bije na glowe, a zdjecia robi podobne, bo niby szeroki kat, ale slaby lub bierz 11, bo w xs niby lepszy ekran, ale nie widac zbytnio roznicy, za to aparat petarda, a dwukrotny zoom cyfrowy w 11 nie odbiega od optycznego w xs

Dziekuje:]

1 polubienie

11 jest poręczniejszy i lżejszy, ma dużo lepszy aparat (zarówno szeroki kąt, jak i zoom nie przydają się zbyt często), różnicę w ekranach widać tylko jak leżą obok siebie. Ja bym brał 11.

No wLasnue z czym lepszy ten aparat? Bo specyfikacja , to sa te same kamery

Najlepiej idź do iSpota/iDream i porównaj na własne oczy ekrany w Xs i 11. Mi szczerze powiedziawszy ten LCD w 11 by nie przeszkadzał.
Krótka dyskusja o iP11 vs iP Xs była w tym poście : iPhone 11 - Apple September Event.
Sam miałem przed sobą podobną decyzję co Ty lecz ostatecznie zdecydowałem się na 11 Pro :relieved:

11pro byloby rozwiazaniem, ale jak pisalem, nie chce mi sie tyle wydawac. Bylem w sklepie, ogladalem, nie jest zle z 11, na tle 11 pro. Pytanie czy aparat odda mi w zamian niedostatek ekranu

Powiem tak po 2 tygodniach z 11 Pro bez problemu mógłbym zrobić downgrade do 11.
W moim odczuciu pewno nie wykorzystuję nawet 50 procent możliwości tego telefonu, jedyną rzeczą która by mi przeszkadzała jest wielkość 11 która jak dla mnie jest o te 0,3" za duża.
Aparatu telefoto nie używam, bardziej przydatny okazuje się ten szerokokątny.
Co do ekranów to pomiędzy OLED a LCD nie ma takiej przepaści, tak jak powiedział @pnzrfst musiałbyś położyć obok siebie i dobrze się przyjrzeć :smiley:

Bierz 11 i się nie dłużej nie zastanawiaj byle nie 64GB :slight_smile: tak to będziesz zadowolony.

1 polubienie

Wziałem 11 i wymiata. Nowszy proc, dłuższe wsparcie itd.
Marzę jednak 5.5 cala telefonie od Apple…

Sam miałem dylemat 11 Pro czy zwykła 11 i w końcu wziąłem 11 Pro ze względu na ekran, mniejszy rozmiar i aparat telefoto. Minęły dopiero 2 dni i jest super jak nie myśle ile wydałem :see_no_evil: przesiadka z iPhone 7 wiec w ogóle kosmos. Pewnie z 11 zwykła byłbym rownie zadowolony.

Czy jest roznica w zdjeciach z x2 zoom optyczym z xs, a x2 cyfrowym z 11?jak portrety z rozmytym tlem? I jak z czernia w ciemnosci? Bije po oczach czy jest znoscie?

https://www.pepper.pl/promocje/apple-iphone-11-128gb-zolty-197154

aktualnie masz za 3k iP 11 na Amazonie z tym, że żółty :relieved:

1 polubienie

Ma tryb nocny i niedługo Deep Fusion, czyli dużo lepsze zdjęcia w słabym świetle przede wszystkim.

1 polubienie