Iphone 11/pro Haptic Touch i Swiftkey

Mam nadzieje, ze robie cos zle albo tego nie odkrylem ale jak w swiftkey uzywa sie haptic touch? W ajfonsie X z 3d touch chodzilo to bardzo dobrze ale w 11 pro juz mam z tym problem. Nadmienie tylko, ze trzymanie spacji nie pomaga :frowning:

Z tego co widzę swiftkey nie dodał obsługi tego. Post w support wisi od roku u nich i nic nie wymyślili.

Nigdy nie testowałem alternatywnych klawiatur, ani nie swipuje, ale gdzieś przeczytałem opinie, ze swipowanie w iOS 13 urywa dupę i miażdży alternatywne klawiatury.
Może potestuj?
Chyba, ze SwiftKey ma dwujęzyczność, której iOSowi brakuje i na tym Ci zależy. To wtedy dupa zbita. :confused:

Nie działa z PL.

Zbita, niestety, w dalszym ciągu…

2 polubienia

Osiem lat, k***a mać. Osiem lat. To jest jakaś kpina.

To nie kpina. To Apple.

Jest na to rozwiązanie - zmień kolegów na nie-polaków. Wtedy używasz angielskiej klawiatury i możesz używać swipe. A rodzina z Polski? Możesz się zawsze wyrzec rodziny…

5 polubień

Tak z ciekawości, bo przy każdej krytyce czegoś, co robi (lub nie) Apple pojawia się zawsze Twój komentarz tego typu: miałeś kiedyś iPhone’a albo Maka? Albo chociaż korzystałeś na tyle długo, że zdążyłeś stwierdzić, że to nie dla Ciebie?

Ty myslisz, że to żarty, a to jest DOSŁOWNIE story of my life.

“Fan Apple. Bardziej niż myślisz.” - napisałem Ci nowe bio.

1 polubienie

System w Makach klientom naprawiałem. iPhona miałem w rękach tylko tego najpierwszego. Co z tego, że w końcu naprawili MMSy?
Nie lubię i już. Może i zapoczątkowali rewolucję, jeśli chodzi o wykorzystanie smartphona, ale potem było gonienie za trendami u Androida. Obecnie jest spuszczanie się nad zdjęciami nocnymi “lepszymi niż u pixela”.

OK. Dziekuje za informacje.

Z tymi Macami to bardziej chodzi o to, że powracający z emigracji górale przywodzili sprzęt (bo się dorobili) i ja jeździłem do nich ustawiać system, podłączać do domowego rutera po WiFi i kabelku, ustawiać backupy i w ogóle podstawowe konfiguracje “systemu przyjaznego użytkownikowi”. No i najlepsze pytanie:
- Panie, a gdzie prawy klawisz myszy?
- Nie wiem, kurcze, pewnie dopłacić trzeba…
Można znienawidzić? Można.

Zmień pracę :smiley:

1 polubienie

Trend się uspokoił. Pracę też zmieniłem.

Dokladnie dlatego uzywam swiftkey.

1 polubienie