Iphone 11/pro Haptic Touch i Swiftkey

Mam nadzieje, ze robie cos zle albo tego nie odkrylem ale jak w swiftkey uzywa sie haptic touch? W ajfonsie X z 3d touch chodzilo to bardzo dobrze ale w 11 pro juz mam z tym problem. Nadmienie tylko, ze trzymanie spacji nie pomaga :frowning:

Z tego co widz─Ö swiftkey nie doda┼é obs┼éugi tego. Post w support wisi od roku u nich i nic nie wymy┼Ťlili.

Nigdy nie testowa┼éem alternatywnych klawiatur, ani nie swipuje, ale gdzie┼Ť przeczyta┼éem opinie, ze swipowanie w iOS 13 urywa dup─Ö i mia┼╝d┼╝y alternatywne klawiatury.
Mo┼╝e potestuj?
Chyba, ze SwiftKey ma dwuj─Özyczno┼Ť─ç, kt├│rej iOSowi brakuje i na tym Ci zale┼╝y. To wtedy dupa zbita. :confused:

Nie działa z PL.

Zbita, niestety, w dalszym ci─ůguÔÇŽ

2 polubienia

Osiem lat, k***a ma─ç. Osiem lat. To jest jaka┼Ť kpina.

To nie kpina. To Apple.

Jest na to rozwi─ůzanie - zmie┼ä koleg├│w na nie-polak├│w. Wtedy u┼╝ywasz angielskiej klawiatury i mo┼╝esz u┼╝ywa─ç swipe. A rodzina z Polski? Mo┼╝esz si─Ö zawsze wyrzec rodzinyÔÇŽ

5 polubień

Tak z ciekawo┼Ťci, bo przy ka┼╝dej krytyce czego┼Ť, co robi (lub nie) Apple pojawia si─Ö zawsze Tw├│j komentarz tego typu: mia┼ée┼Ť kiedy┼Ť iPhoneÔÇÖa albo Maka? Albo chocia┼╝ korzysta┼ée┼Ť na tyle d┼éugo, ┼╝e zd─ů┼╝y┼ée┼Ť stwierdzi─ç, ┼╝e to nie dla Ciebie?

Ty myslisz, że to żarty, a to jest DOSŁOWNIE story of my life.

ÔÇťFan Apple. Bardziej ni┼╝ my┼Ťlisz.ÔÇŁ - napisa┼éem Ci nowe bio.

1 polubienie

System w Makach klientom naprawiałem. iPhona miałem w rękach tylko tego najpierwszego. Co z tego, że w końcu naprawili MMSy?
Nie lubi─Ö i ju┼╝. Mo┼╝e i zapocz─ůtkowali rewolucj─Ö, je┼Ťli chodzi o wykorzystanie smartphona, ale potem by┼éo gonienie za trendami u Androida. Obecnie jest spuszczanie si─Ö nad zdj─Öciami nocnymi ÔÇťlepszymi ni┼╝ u pixelaÔÇŁ.

OK. Dziekuje za informacje.

Z tymi Macami to bardziej chodzi o to, ┼╝e powracaj─ůcy z emigracji g├│rale przywodzili sprz─Öt (bo si─Ö dorobili) i ja je┼║dzi┼éem do nich ustawia─ç system, pod┼é─ůcza─ç do domowego rutera po WiFi i kabelku, ustawia─ç backupy i w og├│le podstawowe konfiguracje ÔÇťsystemu przyjaznego u┼╝ytkownikowiÔÇŁ. No i najlepsze pytanie:
- Panie, a gdzie prawy klawisz myszy?
- Nie wiem, kurcze, pewnie dop┼éaci─ç trzebaÔÇŽ
Mo┼╝na znienawidzi─ç? Mo┼╝na.

Zmień pracę :smiley:

1 polubienie

Trend się uspokoił. Pracę też zmieniłem.

Dokladnie dlatego uzywam swiftkey.

1 polubienie