Ipad z zablokowanym icloudem

Mam pytanie mam znajomego co pracuje w hotelu i jak to w hotelach ludzie często zostawiaja jakieś rzeczy. A że jest to drogi hotel tych rzeczy trochę tam zostaje i to takich lepszych. Ich polityka jest ze trzymaj rzeczy chyba rok a jak nikt się nie zgłosi idą w różne miejsca. Trafił mu się już iphone i ipad z zablokowanym icloudem. Co można z tym zrobić żeby to jeszcze pozylo? Macie jakie pomysły…PS Nic nie jest kradzione żeby nie było :wink:

Niestety (albo stety) średnio da się coś zrobić. Apple odblokowuje takie urządzenia pod warunkiem pokazania dowodu zakupu. Bez tego masz drogi przycisk do papieru.

Dzięki Bogu nie da się zrobić nic bez wycieczki do Apple Store z dowodem zakupu.

Poza tym to nie wyglada dobrze dla tego hotelu.
Hotelowe lobby, baseny, restauracje maja kamery (zwłaszcza ze jak sam powiedziałeś to dobry hotel), a pokoje sprzątane so po wymeldowaniu, wiec wiadomo, kto dany sprzęt zostawił. Wystarczy sprawdzić monitoring albo listę gości i poinformować osobę, która coś zostawiła.
Jeśli ktoś nie zostawia iPada w kiblu, gdzie kamer nie ma, to znaczy, ze obsłudze hotelu zależy na tym, żeby sprzętu nie zwrócić.

4 polubienia

To totalnie inaczej niż myślisz
Hotel jak wie kto to zostawił to często się odzywa do gościa i mu zwraca jego rzeczy często na koszt hotelu. Ale jak ktoś zostawi w publicznym miejscu to nikt nie będzie zatrudniał extra osoby żeby siedziała i obczajala ciągle na kamerach kto co i gdzie zostawił bo tego zapewne jest dużo

Jak widać mamy inna definicje dobrego hotelu.

1 polubienie

Also:

Hotel jak wie kto to zostawił to często się odzywa do gościa

Powinni zawsze, a nie często.

Powiedz, co to za hotel, żebym wiedział, żeby się trzymać od nich z daleka :wink:

5 polubień

Pogrubienie moje - nie ma mowy o tym że hotel jest dobry :stuck_out_tongue: tylko drogi.

2 polubienia

A, no to chyba ze tak. Chyba pora zainwestować w okulary.

1 polubienie

Akurat z iPhonem nie ma problemu bo jak ma ktoś ustawioną kartę medyczną to można znaleźć informacje o właścicielu nawet na zablokowanym urządzeniu. Z iPadem lipton.

1 polubienie