iPad Pro 11 256 gb wi-fi kupowac czy czekać

Hej Wąsy. Jak w temacie. Od dłuższego czasu kręcę się wokół kupna iPada Pro 11 cali 256GB wi-fi.
Pytanie czy kupować teraz czy jednak warto poczekać na październikową konferencję Apple (jeżeli będzie).
Czy są jakieś przecieki że pokażą odnowionego iPada Pro? Będę wdzięczny za Wasze spostrzeżenia i porady.
(Właśnie sprzedałem mojego leciwego już iPada Air 2 i jestem 2 miesiące na odwyku… I kurcze nie sądziłem że tak będzie mi go brakować na co dzień ! )

1 polubienie

Ja bym czekał. Na 100% konfa będzie, a nawet po niej taniej będzie kupić tegoroczne modele.

1 polubienie

Poczekaj. I rozwaz tez tansze refuby z Apple Store (pojawily sie niedawno w PL).

Właśnie o refubie myślałem. Dla mnie to nie problem i tak kupuję od Apple i do tego AppleCare…Tylko czy czekać.Pewnie tak jak Paweł napisał po konfie mogą spaść ceny. . Trzeba się zbroić w cierpliwość… :slight_smile:

Trochę w tym temacie. Spotkał się ktoś z przeciekami o październikowej konferencji Apple? Bo mam wrażenie, że po p premierze iPhone wszyscy byli pewni, że teraz iPady. A zostały dwa tygodnie i cisza. Kiedy Apple zwykle ogłasza konferencje? Zainteresowałem się tematem, bo planuję kupić iPada Air, ale zbieram jeszcze hajs i jestem ciekaw czy tym sposobem kupię sobie nowy model czy ten, który jest obecnie w sklepach.

Jak chcesz kupić to kupuj - inaczej zawsze można czekać, że za X miesięcy pojawi się nowy model :smiley:

I know, I know. Ale jak napisałem, zbieram jeszcze gotówkę, mam już wszystko wybrane, decyzja podjęta. Kupię bez względu na wszystko, ale z Waszych domysłów wychodziłoby, że konferencja powinna być w przeciągu dwóch najbliższych tygodni (a tak szybko kasy nie uzbieram), więc poruszyłem ten temat z czystej ciekawości, bo nie śledzę za bardzo nic o Apple, więc liczyłem, że może ktoś ma jakieś aktualne informacje, przecieki, nowe ploteczki itp. A że jednak tego iPada kupuję to się tą konkretną sprawą zainteresowałem.

Nawet jeśli to od premiery do dostępności też może trochę upłynąć, więc na spokojnie :smiley: Ale przestaję wierzyć, że może być konferencja jeszcze w październiku, bo straszna cisza i żadnych informacji.