iPad nie działa wyszukiwanie

Cześć,

Od jakiegoś miesiąca borykam się z problemem na iPad, że nie działa mi wyszukiwanie aplikacji w systemie ani propozycja wyszukiwania danego hasła w safari czy appstore jak to się dzieje na iPhone.

Wchodziłem już w ustawienia i sprawdzałem czy każda aplikacja ma się pokazywać w wynikach wyszukiwania i tak - ma się pokazywać.

Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego nie działa?

miałem problem z kategorii pokrewnych,

na iPhonie po którymś updacie (15.x) przestały mi przychodzić powiadomienia z większości aplikacji. Jak sprawdzałem w ustawieniach dla każdej aplikacji z osobna, to powiadomienia były włączone, a mimo to nie pojawiały się.

Rozwiązaniem było wyłączenie i włączenie ponownie dla każdej z osobna… Zrobiłem to dla kilkunastu, o których pamiętałem, a reszta naprawiła się po kolejnym updacie iOS…

Podobnie z wyszukiwaniem aplikacji - uniFi network, mimo że miałem zainstalowane, to nie pokazywała się w Spotlight, a była na pewno włączona jej widoczność. Update iOS i wszystko zadziałało.

Próbowałem ponownie uruchamiać iPad i sciągnałem dzisiejszą najnowszą aktualizację i nadal to samo. Nie wyszukuje niczego w Spotlight.

Jakieś pomysły ?