iPad Air 4 2020 vs starsze iPady Pro

Mam logitech i po czasie serdecznie polecam. Szczególnie jako mobilny sprzęt bo full cover a jak w domu chcesz coś pooglądać, poczytać albo pograć to odczepiasz ja i masz sam ekran! Nie milem tej od Apple ale logi jest naprawdę ok zrobiona. I podświetlana.

Czasem tylko denerwuje ze nie łączy od razu. W sensie jest cały czas przypietą i po otwarciu system jej nie widzi. Trzeba wypiąć i wpiąć w smart connector. I na duży plus w zasadzie 180o regulacja kata nachylenia.

Jeśli dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź, to uważasz, że zaletą iPada jest mobilność (no raczej), ale jednocześnie do mobilnego iPada chcesz nosić dodatkowo klawiaturę i myszkę/trackpad? Dodatkowo, w etui z klawiaturą nadal możesz iPada postawić. Co więcej, cena za Smart Folio od Apple to 399zł, doliczając do tego dodatkową klawiaturę, niech będzie za ~150 zł, zbliżamy się już mocno do ceny etui z klawiaturą.

Jednak rozumiem Twój punkt widzenia i sam dość długo się do takiego rozwiązania przymierzałem - mam w domu klawiaturę, która zmienia urządzenia jednym kliknięciem, planowałem wrzucić jakąś małą mobilną klawiaturę do plecaka i mieć spokój. Kto wie, może dalej w to pójdę, w związku z tym mam kolejne pytanie: ktoś poleci jakiś dobry smart cover, które nie jest z firmy Apple i nie kosztuje 400zł? :smiley:

Smart folio to kawałek poliuretanu z magnesami. Nie kupuj tego :slightly_smiling_face:
Ja kupiłem do swojego Air 4 Otterbox Symmetry 360 - tego z Apple Store. Po bend teście na Jerry Rig Everything mam traumę i szukałem czegoś z maksymalnie sztywnymi plecami. Na razie jest ok, ale jeśli chcesz mieć płynnie regulowany kąt nachylenia iPada, to się niestety nie da.

A propos mobilności to w etui z klawiaturą masz praktycznie taką samą jak w laptopie, a do tego żadne etui z klawiaturą nie umożliwi Ci wygodnego korzystania np. na kolanach. Zastanów się jak często korzystasz z iPada jako tabletu, a jak często jako laptopa i dopiero wtedy się zastanów nad etui.

1 polubienie

wygląda bardzo fajnie, a przezroczyste plecki idealnie pasują do tych nowych kolorów!