iOS14 - megathread

Jeśli ktoś myśli o instalacji ipadOS na urządzeniu na którym korzysta z wideokonferencji w MS Teams to powinien się zastanowić. Na Ipadzie Air3 i Pro11 podczas zmiany kamery/źródła udostępniania ekranu następuje reset całego urządzenia.

2lajki

Tak z ciekawości, jak już macie te bety to możecie sprawdzić czy naprawili robienie panoram iPhonem. Bo od kilku wersji zrobienie dobrej panoramy “z reki” graniczy z cudem. Kiedyś to super działało. :slight_smile:

Hmm, a mozesz dokładnie opisać w czym problem? Bo ja nigdy nie zauwazylem problem z panoramami na IP.

1lajk

SOA #1 :slight_smile:

A jaki masz telefon?

iPhone Xs

To nie wiem, miałem iPhone SE było wszystko Ok (gdy iPhone nie był na dobrym poziomie pojawiał się czarny pasek na gorze lub dole, a teraz obraz nie pasuje do siebie) później gdy wymieniłem telefon na 8 plus zepsuło się i teraz na 11 pro dalej jest niedobrze. Trzeba się mocno postarać żeby dobrze wyszło

Ale gowno ten iOS 14… mogłem ciągnąć od lewej widżet z ulubionymi kontaktami albo pogoda i tego teraz nie ma 🤦🏻 Nie polecam…

Zamiast mordek mogę dodać skróty co jest dla mnie bez sensu. Ta pogoda co się nie ładuje nawet po restarcie telefonu XD

U mnie wystarczyło usunąć i ponownie dodać widget. Pamiętaj, że to Beta.

2lajki

U mnie nie działa ani w stosie, ani jako osobny widżet. Jedyny plus to widżet kalendarza bo widze co mam na dzisiaj :smiley:

P.S działa mały i duży, średni nie :smiley:

Mimo że pogoda dalej nie działa, schowanie potrzebnych lecz nieużywanych apek daje fajny porządek na ekranie.

U mnie pogoda też na ekranie widżetów często nic nie pokazuje ale za to między ikonami już działa normalnie. W B1 i B2 często też pokazywała mi Cupertino więc musiałem wejść w app pogody, żeby zobaczyć dla swojej lokalizacji.

Nie wiem o co kaman, ale ustawiłem dwie pogody obok siebie, potem kasowałem, potem znowu ustawiłem i tak z 10x, i w końcu działa :slight_smile:

Ja wiem o co kaman :joy: to beta

3lajki

Czasami mam wrażenie że ludzie zapominają o tym że zgodzili się być królikami doświadczanymi instalując beta os

3lajki

Mi beta 2 rozwaliła Music app - aplikacja wyłączała się po paru sekundach, jeśli telefon był online. Zgłosiłem radar i tyle. Do b3 mój tel był w airplane mode kiedy słuchałem muzyki :smiley:
Tez nie ogarniam takiego narzekania.

3lajki

Jak coś to na iOS 13 wszystko w miarę działa w dalszym ciągu :sunglasses:

6lajków

Mi już tez. Beta 3 wszystko naprawiła.

1lajk