iOS14 - megathread

Jeśli ma to dla Ciebie jakieś znacznie, to ja najczęściej robię tak, ze instaluje developerski profil w dniu dub duba, a potem przechodzę na Public Betę jak tylko ta się pojawia.
Śmiało możesz odinstalować ten profil, który masz i pobrać nowy stad:
https://beta.apple.com/betaprogram/

To zawsze trochę bezpieczniej, bo jeśli będzie jakiś mega fuckup brickujacy telefony, to ten ekstra dzień czekania (bety publiczne najczęściej wychodzą dzień po developerskich) może uratować Ci tyłek.

2lajki

Jeśli ktoś myśli o instalacji ipadOS na urządzeniu na którym korzysta z wideokonferencji w MS Teams to powinien się zastanowić. Na Ipadzie Air3 i Pro11 podczas zmiany kamery/źródła udostępniania ekranu następuje reset całego urządzenia.

2lajki

Tak z ciekawości, jak już macie te bety to możecie sprawdzić czy naprawili robienie panoram iPhonem. Bo od kilku wersji zrobienie dobrej panoramy “z reki” graniczy z cudem. Kiedyś to super działało. :slight_smile:

Hmm, a mozesz dokładnie opisać w czym problem? Bo ja nigdy nie zauwazylem problem z panoramami na IP.

1lajk

SOA #1 :slight_smile:

A jaki masz telefon?

iPhone Xs

To nie wiem, miałem iPhone SE było wszystko Ok (gdy iPhone nie był na dobrym poziomie pojawiał się czarny pasek na gorze lub dole, a teraz obraz nie pasuje do siebie) później gdy wymieniłem telefon na 8 plus zepsuło się i teraz na 11 pro dalej jest niedobrze. Trzeba się mocno postarać żeby dobrze wyszło

Ale gowno ten iOS 14… mogłem ciągnąć od lewej widżet z ulubionymi kontaktami albo pogoda i tego teraz nie ma 🤦🏻 Nie polecam…

Zamiast mordek mogę dodać skróty co jest dla mnie bez sensu. Ta pogoda co się nie ładuje nawet po restarcie telefonu XD

U mnie wystarczyło usunąć i ponownie dodać widget. Pamiętaj, że to Beta.

2lajki

U mnie nie działa ani w stosie, ani jako osobny widżet. Jedyny plus to widżet kalendarza bo widze co mam na dzisiaj :smiley:

P.S działa mały i duży, średni nie :smiley:

Mimo że pogoda dalej nie działa, schowanie potrzebnych lecz nieużywanych apek daje fajny porządek na ekranie.

U mnie pogoda też na ekranie widżetów często nic nie pokazuje ale za to między ikonami już działa normalnie. W B1 i B2 często też pokazywała mi Cupertino więc musiałem wejść w app pogody, żeby zobaczyć dla swojej lokalizacji.

Nie wiem o co kaman, ale ustawiłem dwie pogody obok siebie, potem kasowałem, potem znowu ustawiłem i tak z 10x, i w końcu działa :slight_smile:

Ja wiem o co kaman :joy: to beta

3lajki

Czasami mam wrażenie że ludzie zapominają o tym że zgodzili się być królikami doświadczanymi instalując beta os

3lajki

Mi beta 2 rozwaliła Music app - aplikacja wyłączała się po paru sekundach, jeśli telefon był online. Zgłosiłem radar i tyle. Do b3 mój tel był w airplane mode kiedy słuchałem muzyki :smiley:
Tez nie ogarniam takiego narzekania.

3lajki

Jak coś to na iOS 13 wszystko w miarę działa w dalszym ciągu :sunglasses:

6lajków