iOS14 - megathread

Nie wydaje mi się. :peanuts: ma 11 jakąś :wink:

Nope, mamy tutaj 6s leżącego sobie w szafce, więc go wykorzystam

Działa Wam poprawnie internet po LTE (Orange Flex)?
U mnie sporo aplikacji nie ma komunikacji, po WIFI działają normalnie.
Speedtest o dziwo na LTE działa.
Mail, www i inne typu mbank, inpost nie.

Ja na wsi mam tylko swojego xr więc nie będę ryzykował. Ale kusi mnie by na  iPad zainstalować.
Najbardziej w bocie brakuje mi obrazków :joy:

Moje gwizdanie rozpoznało jako syrenę alarmowa :slight_smile:

1lajk

iOS 14 adds new AirPods optimised charging feature to reduce battery ageing

https://9to5mac.com/2020/06/23/ios-14-airpods-optimized-charging/

Działa revolut?

Tak

Wczorajszy update naprawił problem z LTE w Orange.

Witam Warto instalować? Czy nie grozi to utratą gwarancji? Czy po instalacji bety później będzie automatyczna OTA do finalnego IOS14? I w ogóle jakieś na ten temat sugestie, uwagi, myśli, rady :slight_smile:

Gwarancji nie utracisz, ale pamiętaj, że to beta developerska, więc zrób sobie backup, najlepiej nie instaluj na swoim głównym urządzeniu. Jak już wyjdzie oficjalnie iOS14 to wystarczy usunąć profil bety w telefonie i pojawi się OTA.

2lajki

a kolejne wersje bet 2,3,4 itd. aktualizaują się “automatycznie” czy każdą wersję trzeba wgrywać “ręcznie”?

Wszystko odbywa się przez ota

1lajk

dzięki - zaryzykuję i zainstaluję :slight_smile:

Hej to znowu ja :slight_smile: Jak przejść na betę publiczną? :slight_smile:

Z tego co pamietam, to wystarczy usunąć profil bety developerskiej i pobrać publiczny.

muszę pogrzebać bo właśnie tak próbowałem ale ciągle wraca ten sam co był

Usuwasz profil bety, robisz aktualizację :stuck_out_tongue:
Dodajesz profil public bety, robisz aktualizację :smiley:
Trochę upierdliwe, ale powinno działać, skoro najbardziej oczywisty sposób nie działa :stuck_out_tongue:

PS a jak nie to restore do iOS13 i wgranie profilu public beta 14

po usunięciu profilu nie mogę zrobić aktualizacji - będe musiał chyba jednak najpierw downgradować do 13 Ale to już później (w domu) bo mi teraz czasu w robocie za dużo zabierze :wink:

Deweloperska beta 2 i publiczna beta 1 to to samo, wiec nie dostaniesz teraz żadnego update’u. Nie musisz do niczego downgrade’owac.
Usuwasz profil deweloperski, instalujesz publiczny i czekasz na Public Beta 2 za jakieś niecałe dwa tygodnie. Wtedy dostaniesz update.

2lajki