iOS17 - (beta) thread

Dobra - sam akurat nie wbijam na żadną betę, ale wiem, że mamy tutaj świrów.

Co nie działa? Co działa i działa dobrze? Warto? Nie warto?

5 polubień

Wiadomo przecież

10 polubień

Wszystko mi na razie działa. Póki co nie mam zastrzeżeń. Spotlight, na który narzekałem się zindeksował i hula.

Dwie rzeczy, które lagują, to to wybieranie foregroundu w zdjęciach (czasami wybrany obiekt zostaje w miejscu, a ruszamy background) i wybór widgetów na lockscreen podczas edycji (taki sam problem był z pierwszymi betami, jak weszły nowe widgety w iOS 13)

2 polubienia

Aplikacja Tłumacz dla safari ma wsparcie dla języka polskiego. Czy to zwiastuje rychłe pojawienie się Siri po polsku?

Jest jakaś opcja na zainstalowanie bety bez bycia deweloperem?

Od lipca będzie publiczna beta.

1 polubienie

AppleSeed for IT

Ja postawiłem betę na starym MBP15 z 2018 i wysadziła mi połączenie sieciowe. A wszystko przez Little Snitch, który nie działa na becie. Po długotrwałym odinstalowaniu sieć się pojawiła.
System działa, system preferences są jak na razie tragiczne - kafelki mi nie przeszkadzały.
Mam AppleID bez iCloud+ na nim postawione aby nie rozwaliło mi skrótów, Home czy zwykłych plików. Wiec nie mam jak przetestować tych funkcjonalności.

Jest

1 polubienie

Nie :upside_down_face:

U mnie bez problemów działa, póki co. Oczywiście nie jestem wystarczająco odważny żeby zrobić update zegarka :wink:
Jestem zaskoczony jak dobrze to automatyczne zaznaczanie i kopiowanie podmiotu zdjęcia działa, biorąc pod uwagę ze to wczesna beta.

2 polubienia

U mnie tez wszystko działa, nawet apki banków, ale czuć brak tej płynności względem ios15. Wrzucę potem chyba betę na czysto, może coś się zmieni. Największym problemem jest u mnie safari. Na ios15 spokojnie przy 300 kartach jest ok, a w becie są straszne lagi

300 kartach? WTF xD

Ja to zaczynam masowe zamykanie, jak mam więcej, niż 8

10 polubień

Lubisz mieć wszystko pod ręką.

2 polubienia

:green_heart: eco

2 polubienia

Ja wiem, ale korzystam z safari trochę jak z jakiegoś pocketa. Wszystkie ciekawe artykuły, jakieś rzeczy do obejrzenia na później, ważne tematy na forum, to wszystko gdzieś tam jest xd

1 polubienie

Nie lubię tej funkcji, wykorzystanie zwykłych kart jest dla mnie wygodniejsze :laughing:

nikt nie powiedział, że Kuba nie zaczyna zamykać jak ma 500 i doszedł właśnie do 300 :sweat_smile:

ja zazwyczaj dochodzę do ~100 zanim się zorientuję, że jest ich za dużo, wtedy redukuję do 20

wszystko przez to, że do safari zazwyczaj trafiam z wyszukiwania w spotlight lub przekierowania z innej aplikacji i otwiera się nowa karta, albo 3d touchuję na ikonce i też otwieram nową kartę, więc nigdy nie widzę ile i jakie są otwarte w tle :man_shrugging:

1 polubienie

Jak chcesz to sobie utrudniaj. Wkleiłem tego linka, żeby mieć czyste sumienie.

1 polubienie