Internet mobilny - prepaid PL

Hej Wąsy !
Czy ktoś może mi polecić jakąś sensowną sieć, która na karcie prepaid oferuje jakiś znośny internet mobilny bez idiotycznych cen typu “dokup sobie 10gb za 15zł” ?

Nju ma 9GB/9zł
Kiedyś Virgin miał spoko ofertę, ale teraz nie wiem

Przy przeliczniku 1zl/1gb to by mi miesięcznie wyszło że 200 zł :sob:

w Orange Free na kartę były spoko promki po doładowaniu konta jakąś kwotą, ale nie wiem jak to teraz wygląda. Ewentualnie Internetówka prepaidowa w Playu 49zł za 100GB. Teraz mają promkę dla studentów(wystarczy mieć mniej niż 26 lat) i za free dostaje się po 100GB przez dwa miesiące

Nie każdy jest z pokolenia jest gimbazy :sob:

Ja mam Mobile Vikings i doładowuję sobie jak potrzeba 15 zł za 15 GB bądz 35 za 40GB

Trochę odkopię. Jaki teraz internet mobilny się najbardziej opłaca? Potrzebuję go tylko na miesiąc, może dwa, bo mi się rozjeżdża stara umowa na miedziany kabel z możliwym zamontowaniem światłowodu. Zasięg chyba nie gra dużej roli, ostatnio poprawił się u mnie na wsi, więc powinno być ok. Jakieś video passy byłyby spoko, bo najbardziej przez ten czas będzie zużywał netflix itp. Gierek mogę na razie nie pobierać.
Myślałem nad Flexem, ale tam jest oferta tylko z telefonem, z tym że chyba wciąż nieźle opłacalna, nawet jeśli skorzystam tylko z internetu. I nie musiałbym jeździć i szukać starterów.

Flex, tylko i wyłącznie - nju wychodzi zbyt drogo na starcie
A jak masz znajomego studenta, to jest dodatkowe 100GB z terminem ważności pół roku

1 polubienie

No to teraz ja odkopuję temat. Kupiłem chatę w miejscu, w którym światłowód będzie za rok (jak dobrze pójdzie). Potrzebuję mobilnego netu tak gdzieś 1TB miesięcznie. Ktoś coś?

Plus albo play. Ale na 99,9% to nie będzie prepaid.

A… Zapomniałam dodać, że może to być abonament. Dzięki.

EDIT: Widzę, że T-Mobile, ma ofertę, która może nie jest najszybsza (max 90Mb/s) ale za to bez limitu danych. Używa ktoś może?

Kup prepaidy każdego operatora i sprawdź co tam w ogóle sensownie działa i nie chodzi tylko o zasięg.

3 polubienia

Kumpel rozpoznawał temat, bo jest w podobnej sytuacji. Stanęło na Play na abonament.

Dokładnie tak jak napisał @JoseArcadioMorales
Kup sobie najpierw prepaidy, sprawdź działanie, stabilność, prędkości, a potem weź abo od tego który w twojej lokalizacji działa najlepiej.

1 polubienie

jeśli dwa głosy o sprawdzeniu Cie nie przekonują to ja dorzucę swój! Nie ma znaczenia jaka jest to sieć pod warunkiem, że działa bez zarzutu. Ja miałem złe doświadczenia z Orange, potem przeniosłem się do Play. Zmieniłem miejsce zamieszkania/pracy i play kompletnie odpadał po wyprowadzce z miasta. Testowałem Plus i tylko momentami jestem zadowolony (nadal mam jeden nr). Ale główny przeniosłem do Flex bo nie dość, że jest dobry zasięg overall to jeszcze jest Wifi calling, który w moim przypadku daje dobrą stabilność.

1 polubienie

Jak powiedzieli, tak uczyniłem. Sprawdzałem w salonie, gabinecie i garażu. Play wypadł od razu poza konkurencję bo jest 3G. T-Mobile lata na LTE, Plus na LTE a Orange nie lubię więc grosza im zarobić nie dam nawet jak będą mieli 2x szybszy net niż inni.
Chyba pójdę więc w T-Mobile bo mam już 5 abonamentów u nich więc dostanę od kolegi handlowca pewnie promkę.
Dzięki za pomoc!

6 polubień

to tak rzadko spotykane zeby ktos posluchal sensownej rady z internetu ze daje plusik

4 polubienia