Internet mobilny - prepaid PL

Hej Wąsy !
Czy ktoś może mi polecić jakąś sensowną sieć, która na karcie prepaid oferuje jakiś znośny internet mobilny bez idiotycznych cen typu “dokup sobie 10gb za 15zł” ?

Nju ma 9GB/9zł
Kiedyś Virgin miał spoko ofertę, ale teraz nie wiem

Przy przeliczniku 1zl/1gb to by mi miesięcznie wyszło że 200 zł :sob:

w Orange Free na kartę były spoko promki po doładowaniu konta jakąś kwotą, ale nie wiem jak to teraz wygląda. Ewentualnie Internetówka prepaidowa w Playu 49zł za 100GB. Teraz mają promkę dla studentów(wystarczy mieć mniej niż 26 lat) i za free dostaje się po 100GB przez dwa miesiące

Nie każdy jest z pokolenia jest gimbazy :sob:

Ja mam Mobile Vikings i doładowuję sobie jak potrzeba 15 zł za 15 GB bądz 35 za 40GB

Trochę odkopię. Jaki teraz internet mobilny się najbardziej opłaca? Potrzebuję go tylko na miesiąc, może dwa, bo mi się rozjeżdża stara umowa na miedziany kabel z możliwym zamontowaniem światłowodu. Zasięg chyba nie gra dużej roli, ostatnio poprawił się u mnie na wsi, więc powinno być ok. Jakieś video passy byłyby spoko, bo najbardziej przez ten czas będzie zużywał netflix itp. Gierek mogę na razie nie pobierać.
Myślałem nad Flexem, ale tam jest oferta tylko z telefonem, z tym że chyba wciąż nieźle opłacalna, nawet jeśli skorzystam tylko z internetu. I nie musiałbym jeździć i szukać starterów.

Flex, tylko i wyłącznie - nju wychodzi zbyt drogo na starcie
A jak masz znajomego studenta, to jest dodatkowe 100GB z terminem ważności pół roku

1 polubienie