Infuse Pro - rok za darmo (🇺🇸)

Nie wiem, czy to jest jakiś błąd, czy US only, ale w tej chwili jeśli jako nowi użytkownicy zapiszecie się na subskrypcje roczną pro w Infuse to trial trwa… ROK. Potem $9.99 rocznie - warto.

I niedługo wychodzi siódemka. Jeśli nie zmieni się polityka firmy, to wyjdzie jako update obecnej wersji, a nie oddzielna aplikacja.

Dla tych, co nie wiedza: Infuse to taki VLC, tylko miliard razy lepszy.

6 polubień

Bez kozery powiem pińcet razy (serio).

Brać!

2 polubienia

raczej us only

1 polubienie

Musiałem chyba wykorzystać trial już kiedyś, bo widzę tylko 42,99 zł/rok, starting now

@piotrek69 masz polski region w AppStore?

Ja dostałem maila z zaproszeniem do bety i mówią, że ograniczają ją na razie do Pro userów, więc jest szansa, że jak już dostaniecie invite do TestFlight, to będzie chwilę można jechać na becie z pro perkami.
Oczywiście polecam płacić, ale wiadomo jak jest :wink:

1 polubienie

Mam tak samo, nigdy nie brałem trialu. Raczej US only.

Nie. US.

No ja tak samo. Od zawsze (w sensie odkąd wprowadzili podział na dwie aplikacje) jechałem na becie, wiec jak dostałem maila to pomyślałem dobra, czas im rzucić jakaś kasę w końcu. Wchodzę gotowy wydać te $10 a tu proszę:

U mnie już był aktywny roczny plan, więc widać tylko płatne opcje, ale wygląda na to, że to prezencik dla US.
Tak czy siak, 42 zł za rok to prawie jak ukraść, więc dalej spoko i poczucia krzywdy nie mam :smiley:

2 polubienia

No ja ostatnia wersje płatna jaka mam od nich to jeszcze jak subskrypcji nie było, a chłopaki i dziewczyny robią kawał dobrej roboty, wiec aż mi głupio, ze pasozytowalem na becie i teraz będę na trialu przez cały rok. Ale 19 stycznia 2022 zapłacę! :wink:

2 polubienia

Mam wrażenie ze to tylko prezent dla US. W UK mam tylko jeden miesiąc. A potem full płatne.

Ja mysle, ze to jakaś pomyłka, a nie prezent szczerze mówiąc. Nigdy czegoś takiego nie widziałem w AppStore. Ale hej, dali to bierę.

Ja tak miałem w 1Blockerze, kupowałem na pewno na ich początku i w zamian za to, jak przeszli na subskrybcje, dostałem chyba rok czy półtora za darmo, zacznę płacić od kwietnia 2021 a i to chyba za niższy tier mając perki z wyższego.

Jakdojade podobnie, kupiłem sto lat temu gdy byli one-time payment, po ich przejściu na suby mam dożywotni premium, mimo że rocznie to kosztuje kilkanaście zł zapewne

6 polubień

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.