🏀 I love this game! NBA

Dla mnie mentalnie pacnęła klapka o nazwie “Tatum superstar”. Lubię cały kolektyw. Ale w chwili obecnej to Luka Master byłby dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Najmniej GSW, bo ileż można :wink:

Właśnie z Warriors mam taki problem, ze jedyne ich mistrzostwo, które ja szanuje wygrali siedem lat temu. Te z Durantem to takie meh. (Swoją droga od ostatniego minęły już cztery lata :exploding_head:)
Nie przepadam z Kejdim za jego gburowatość, wiec życzyłem GSW jak najgorzej, kiedy go mieli. Ale teraz to co innego. Iggy wrócił, Steph i Klay są, póki co, zdrowi i niepołamani, a Poole imponuje jak na swój wiek i to, z kim jest w drużynie. Kurcze, chce, żeby wygrali. Naprawdę uważam, ze zasłużyli bardzo w tym sezonie.
A to, ze KDego może zaboleć dupka będzie bonusowym zastrzykiem radości :wink:

Enjoy the greatness while you can… :slight_smile: Nauczka po Kobe. Nie warto tracić karier superhipergwiazd.

1 polubienie
2 polubienia

Miami > Dallas > Warriors > Celtics

Taka jest moja kolejność :wink:

Dallas > Boston > Warriors > Miami

W tym sezonie:

Warriors > Mavs > Heat > Celtics

W następnych:

Mavs > Warriors > Heat > Celtics

Najgorsze jest to, ze ja chce Celtics w finałach. To celtics. Musza być w finałach. Ale jakoś ciężko mi ich lubić. Doceniam. Szanuje. Ale emocjonalnie mi wiszą.

image

2 polubienia

To tylko mecze nr 1, gdzie przegrani byli na haju meczów 7 i na wyjeździe. Następna runda starć będzie już soczysta.

Oby! Szczególnie, że przy 0:2 to już bardzo ciężko się wygrzebać:

Źródło: NBA Teams That Recovered From a 0-2 Deficit in Playoffs

2 polubienia

Uh, nie sądziłem, że statystyka jest aż tak brutalna. Obraz zakłóca to, że ostatnio działo się to stosunkowo często. 15% wszystkich przypadków to poprzedni lub ten sezon.:

32. 2022 Mavericks won 4-3, recovered from 0-2 deficit vs. Suns Western Conference Semifinals
31. 2021 Bucks won 4-2, recovered from 0-2 deficit vs. Suns NBA Finals
30. 2021 Clippers won 4-2, recovered from 0-2 deficit vs. Jazz Western Conference Semifinals
29. 2021 Bucks won 4-3, recovered from 0-2 deficit vs. Nets Eastern Conference Semifinals
28. 2021 Clippers won 4-3, recovered from 0-2 deficit vs. Mavericks

Edit. Bucks 2x na drodze do mistrzostwa, w tym raz w finałach. WOW.

Ciekawe kto pierwszy w historii wyjdzie z 0-3…

2 polubienia

To chyba musiałby być scenariusz „X wraca po kontuzji na Game 4”, ale kurcze, ciężko.

Raczej w drugą stronę:
Giannis łapie kontuzję w meczu numer 3.

1 polubienie

Poproszę fajne mecze, bez blowoutów…

1 polubienie

Na razie to blowout jest w jednej z serii :stuck_out_tongue:

Oby dzisiaj Boston wyciągnął na 2:2, bo inaczej emocje w finałach konferencji się raczej skończą. Za to w Miami niezły szpital :slight_smile:

Jimmy Butler :star_struck:

Szkoda Miami, ale z drugiej strony Boston wraca tam, gdzie ich miejsce.

Biedny Jimmy. Będzie mu się ta trója śniła do jesieni.

Jimmy :cry:

No nic, to trzeba trzymać kciuki za GSW.

1 polubienie

Z jednej strony tak, z drugiej to on Miami w tej serii trzymał.

1 polubienie