Humble Bundle z 1Password, Evernote i Todoist

3 polubienia

(Wziąłem, tylko dla Evernote, Todoist się nie opłaca jak tylko jego bym chciał)

Chyba się skuszę na Evernote. Ostatnio odruchowo to odpalam kiedy chcę coś zapisać. Może czas zanurkować na całego :slight_smile:

1 polubienie

Dziwi mnie ten masowy :heart: Evernote o tyle, ze maja gdzies wasza prywatnosc…

Za miesiąc pewnie będzie coś innego :rofl:

Tylko Evernote działa dobrze na Windows i ma OCR - to są moje wymagania

Rok Parallels Desktop za 1 Eur, to jak kradzież, a nikt o tym tutaj nie wspomniał :smiley:

EDIT: Jednak to nie Desktop, tylko access :confused:
Ale promocja dalej zacna

1 polubienie

Sporo gier jak na Bundle: Work Remote :smiley:

Czy ktoś wie czy mi się te premki zsumują? Taki Evernote mi wygaśnie dopiero za rok, a dodatkowe 3 miesiące za 1$ to bym sobie przycebulił…

Sumują, sprawdziłem :slight_smile:

2 polubienia

Dzieki, wlasnie mam dodatkowy rok evernote. Najlepsze jest to, ze mialem na koncie jakies vouchery i kosztowalo mnie to ZERO :smile:

Czekaj. Kupiłeś to pare razy i pare razy wbiłes kupony na Evernote?

Chyba lexwon miał na myśli jakieś “inne” kupony bo tam napisali, że się nie stakują.

Tak. Humble bundle mozesz kupic 3x. Kod daje 30 punktow w evernote, w sumie mam 90. Mialem jeszcze 30 o ktorych nawet nie wiedzialem. 120 punktow to rok premium.

Mialem jakies vouchery z Paypala, tak placilem. Myslalem, ze one byly na Humble ale to byl Paypal.

Ok, to zaraz kupię jeszcze dwa razy. Zawsze to dobra promocja!

1 polubienie

Nic nie szkodzi na przeszkodzie uzyc paypala drugiej polowy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dwadziescia miesiecy premium :+1:

3 polubienia

Ale tu zaczęło walić cebulą! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

4 polubienia

sorry ze tak wyskocze ale ktos ladnie wytlumaczy jak to wszystko dziala?

podepnę się pod temat cebuli czy da się coś ogarnąć aby za malutki hajs przedłużyć np 1password :sunglasses:

Głównie chodzi o Evernote. Kupujesz najtańszy bundle za 1 euro/funt, płatność paypal - karty nie próbowałem. Taki bundle możesz kupić 3 razy na tego samego maila. Za każdym razem dostajesz kod na 30 punktów Evernote, równowartość 3 miesięcy premium. W sumie możesz dostać 9 miesięcy premium. Chcesz więcej płacisz innym PayPalem. Kody na Evernote się kumulują. Simple.

2 polubienia

Cebula dotyczy tylko najtańszego pakietu Evernote, nie kupowałem 1 Password więc się nie wypowiadam.