HUB USB C dla iPad pro

Witam Szanowne grono Wąsaczy. Poszukuje huba pod iPada. Generalnie najbardziej mi zależy na czytniku kart sd oraz na przynajmniej dwóch portach USB 3. Wstępnie wytypowałem ten sprzęt:

HUB USB C 9w1

Na pewno są tu osoby, które korzystają z hubów i może coś ciekawszego/lepszego mogą polecić, lub mają ten i mogą coś na jego temat powiedzieć. Pomożecie?

138,47 zł 42% zniżki | Baseus USB C HUB na USB 3.0 HDMI USB HUB na ipada Pro typ C HUB do macbooka Pro stacja dokująca Multi 6 portów USB type-c HUB

Kupiłem do iPada pro 2018 działa super . Karty sd czyta piorunem przenosi do iPada, tak samo z oglądaniem z hdmi. Wszystko gra i buczy. Akurat jest promocja. Polecam

Wygląda ciekawie, aczkolwiek brakuje mi tu jednego portu USB. I pytanie, czy podłączając telefon pod USB będzie on wspierał szybkie ładowanie?

Przyznaję że nie wiem nie ładowałem w ten sposób trzeba poszukać w specyfikacji tech na stronie. Wydaje mi się że powinien to przecież hub z iPada USB -C na USB 3.0. Ale jeżeli się mylę to moze ktoś bardziej techniczny elektryczny mnie poprawi :slight_smile: w każdym razie sprzęcik ładnie wykonany, działa i teraz kosztuje około 130 zł a normalnie cena dochodzi nawet do 260 . Na naszym aledrogo też są dokładnie w takiej formie ale pod inną marką i dużo drożej. Możesz tez poszukać na Ali Greencell - mają dużo hubów USB-C moze któryś Ci podpasuje

2 polubienia

Bardzo Ci dziękuję!

1 polubienie

Bardzo proszę :slight_smile: