Hobby ale takie analogowe

No właśnie wąsy. Macie jakieś analogowe hobby? Coś co was uspokaja i pomaga w przyjemny sposób oderwać się od rzeczywistości?

1 polubienie

koszenie trawy

2 polubienia

Kostka rubika : D

2 polubienia

A później czekanie aż odrośnie?

1 polubienie

to jest analogowe, ale tak naprawdę to wybór kosiarki to już robi sie cyfrowy…

1 polubienie

Moje hobby wyszło w sumie w temacie z gadżetami nie elektronicznymi (może te wszystkie posty mod przeniesie tutaj ?) - chodzi o kaletnictwo oczywiście.
Co za tym idzie to i kawałek dziedziny rymarstwa - jeżdżę konno więc naprawa rzędu jeździeckiego, ale tylko takie drobne naprawy i tylko dla siebie/znajomych.
Poza tym ogólnie lubię ‘dłubać’. Czy to zrobienie czegoś z drewna czy lutowanie kabelków :slight_smile:

2 polubienia

rowery w każdej postaci. jeżdżę, składam, oglądam. mam mtb, szosę, ale najbardziej wkręcony jestem w ostre koło

oprócz tego fotografia, bardzo lubię sportową, jeżdżę czasem z kolegami na trasy enduro, oni skaczą, ja robię zdjęcia :sweat_smile:

a i jeszcze lubię kicksy :smile:

1 polubienie

U mnie to będzie zabawa z kabelkami i układami cyfrowymi. Było ASG ale w ostatnim roku nie miałem czasu ze względu na studia zaoczne.

Sztuki walki - od 5 roku życia. :love_you_gesture:t2:
Tata zaraził pasja - sam ćwiczy ponad 30 lat.

Ja musze wrócić na Krav Mage, bo wróciła znowu opcja Benefitu;) kiedyś próbowałem sztuczek karcianych, długo gitara, lecz wszystko zaniedbałem. Od ok roku wracam do gitary, lecz konsola mi ciągle przeszkadza. Musiałbym ją sprzedać :wink:

Ja dziergam na szydełku. Zrobienie chusty na szyję zajmuje mi jakieś 3tyg, ale to najlepszy relaks. Odpowiednio dobrany, powtarzalny wzór i można sobie do tego odpalić netflixa.

2 polubienia

Ciężko powiedzieć, że to hobby sensu stricto ale bardzo lubię pióra. Właśnie sobie myłem i napelniałem. To przyjemne :wink:

11 polubień

Lamy Safari. Szanuje w opór.

2 polubienia

Dostałem pod Choinkę Lamy Studio (drugie od góry) i jest 100x lepsze nawet.

1 polubienie

Ja hobbystycznie od pół roku raz w tygodniu piekę chleb na domowym zakwasie… W sumie to dwa chleby bo jeden znika już wieczorem po upieczeniu. :man_shrugging:

Zagłada świata za rogiem więc przydatne hobby😉

12 polubień

U mnie odskocznia to ręczne malowanie klasycznego obuwia które przerodziło się w mały biznes.
Uwielbiam świat technologii i jest to moje podstawowe zajęcie, ale dziedzina ręcznego rzemiosła pozwala mi się odciąć od tego całego technologicznego świata i załapać dystans. Poznałem sporo ludzi z całego świata z krajów i których wcześniej nie wiedziałem nawet gdzie leżą. Byłem w zeszłym roku nawet finalistą mistrzostw Świata w tej dziedzinie w Londynie.

https://theshine.shoes
https://Instagram.com/theshine.shoes

Chyba zawsze lubiłem równowagę między cyfrowym światem a analogowym światem, wcześniej zajmowałem się bardzo poważnie fotografią i produkcją filmową.

16 polubień

Nie wiem, czy w ogóle wiecie ludzie, ale kolega @arsen to nawet wywiadów udziela. I to całkiem ciekawych :slight_smile:

3 polubienia