Hey.com - poczta od Basecamp

I zawsze pod górkę - jako że moje nazwisko ma trzy litery od razu dostałem w pysk wiadomością ze to jest premium konto jakbym chciał mieć tak krótki mail - jedyne 350 plus koszty przewalutowania i do tego VAT :cold_sweat:

1 polubienie

Ja swój kod udostępniłem na telegramie - przyszedł dwie minuty po tym jak się zarejestrowałem z kodu z forum :joy:

Spoczko, napisałem to bo już kilka osób było które pyta o kody i tak dalej a zdobycie ich jest proste :slight_smile:

Dokładnie. Wystarczy napisać i 3 dni i chyba z automatu rozsyłają. :wink:

Z ciekawostek ceny krótkich adresów nieźle. :smile:

Kurczę, prawie jak Apple z opłatami w App Store :stuck_out_tongue:

Nawet  tyle nie bierze :thinking:

1 polubienie

Nie trzeba już zaproszeń

2 polubienia

nie zdążyłem z bardzo ładnym adresem, mam tylko ładny. Jest szansa, że nie wydam jednak tych 500 zł rocznie :smiley:

@pawelorzech zrobisz ankietę jak długo wytrzymasz na hey.com? No offence my friend!

5 polubień

Już zapłacone wiec pewno będzie długo :call_me_hand:t2:

1 polubienie

Tylko Ci przypomnę, że za Fastmail też miałeś zapłacone…
Love Ya! Hue hue…

9 polubień

po kilku godzinach użytkowania stwierdzam, że po zapłaceniu można z tym wytrzymać. Widzę kilka mankamentów ale na pewno sobie z tym poradzą:

  1. stopka. Ja rozumiem, że te rozbudowane elaboraty w stopkach to jest zuuuuuo ale można coś po środeczku. Widzę, że mają napisane, że się nad tym zastanawiają,
  2. własna domena, wysyłanie ze wskazanego adresu - pracują nad tym, wiadomo…
  3. załączniki. Boże jak to źle działa w tym momencie…
  4. inbox zero bracie! Ja sobie już ustawiłem bardzo sprawnie działąjący workflow z archiwizowaniem, wyszukiwaniem i pozostawieniem maili do zrobienia/przeczytania. Trzeba zmienić filozofię działania. MOCNO!
  5. uwielbiam ich panel preferencji. Jest super czytelny. W zasadzie przejrzyście czytelny. Nie istnieje…
  6. to okienko do pisania nowej wiadomości…

Plusy?

  1. Clips,
  2. sticky notes
  3. stacki reply later i set aside
  4. łączenie wątków (chodź widzę potencjał do kłopotów).

Największa rzecz, za którą czuję, że zapłąciłbym to usuwanie trackerów i nawet spoko adres. Czy to jest OK. No kurde nie bardzo!
Czy wydaje wyrok po kilku godzinach? Tak, ale intensywnych. Musiałem napisać swoje przemyślenia bo może za 14 dni będę się z nich śmiał (nie będę).

Z czego bym się cieszył? Jak by idiota Jan Rodzeń… Znaczy się jak by Spark (Readdle) stwierdził, że bierze się trochę poważniej do swojej aplikacji, robią na nią wersję abonamentową i rozwijają jeszcze bardziej. Jako klienta pocztowego a nie do drużyny mailowej.

5 polubień

Ja w sumie… nie wiem czym ludzie się zachwycają. Mam, testuję i… no nie widzę nic co by mnie zachwyciło. Ale to pewnie dlatego, że ja od maila wymagam by wysyłał i odbierał maile.

10 polubień

Widzę, że Mail Pilot wprowadził coś podobnego:

1 polubienie

Właśnie czekam aż inne klienty ukradną te pomysły

1 polubienie

Jestem i ja. W sumie to podoba mi się kilka funkcji, adres zaklepałem sobie fajny, ten rok co najmniej będę używał :smiley:

1 polubienie

Mam pytanie do tych co używają.
Da się sprawdzić z jakiego maila przekierowana była wiadomość?

W sensie, że do kogo był ten mail na początku?

Nie widzę, żeby to jakoś super widocznie było w tym momencie pokazane, ale jak naciśniesz tutaj to w pierwszej linijce jest informacja gdzie ten email był adresowany