Hearthstone - kto gra?

Kto gra? Długo grywałem w Magic’a ale od kiedy jest Hearthstone to numer jeden na szybkie rozgrywki (chyba, że ktoś jeździ metrem bez internetu :P). Mój nick w grze: Balin#21178. Chętnie zobaczę na liście friendów jakieś wąsate buzie.

2 polubienia

Grałem prawie, że oś bety, ale odpuściłem jakieś 2 lata temu. Trochę odstrasza mnie to, że dużo $$$ musiałbym wyłożyć, by zdobyć sporo dobrych kart.

1 polubienie

Sam nick bez końcówki taga raczej nic nie da. Gram w sumie od początku bety z większymi i mniejszymi przerwami. Aktualnie wolę pograć sobie w MTG Arena ale zobaczymy jak po nadchodzących buffach będzie.

2 polubienia

Grałem w Hearthstone dosyć długo, ale to było z kumplami, którzy byli też zajarani. Oni przestali to i mi się samemu już nie chciało :stuck_out_tongue:

Ja grałem dość długo, ale powiem Wam, że chyba nie umiem za bardzo w karcianki - w sensie brakuje mi trochę cierpliwości bo zupełnie nie umiem podejść do budowania decka. Tak było za czasów Magica (po prostu kupowałem zestawy kart i “coś z tego układałem”), tak jest teraz. Może dlatego, że nikt mnie nigdy nie nauczył, a samemu to rozkminić było mi zawsze trudno. Teraz jak odpalam Hearthstone to robię sobie czasem te misje, bo tam deck jest odgórnie przygotowany zwykle… ¯_(ツ)_/¯

Ale przez to niestety nigdy się nie wkręciłem tak jak powinienem…

6 polubień

Soul#21898 chętnie przygarnę jakieś wąsatowe duszyczki c:

2 polubienia

Racja, dodałem taga… no właśnie próbowałem w Magica ale jakoś to już nie to co kiedyś…

Osobiście wydałem tylko 20zeta na pakiet powitalny czy jak to się tam nazywało. System questów wystarcza mi na razie żeby pograć i dobierać nowe karty.