Gta trilogy 🤯

12 polubień

Czytalem przed chwila ze rockstar wycofał ze sprzedaży wersje na PC. Chyba nawet zablokował do niej dostęp (nawet jak już masz kupiona).

1 polubienie

Wyciekł trailer GTA 6, fotorealistyczna grafika

Dobrze ze przynajmniej klocuch zdążył nagrać filmik

2 polubienia

Wersja na switcha jest w ogóle kopalnią ciekawych materiałów. Kopiąc w plikach ludzie znaleźli nieskomplikowany kod gry, komentarze twórców dla różnych wersji kodu, cześć narzędzi Rockstara. Nie mówiąc już o piosenkach które miały być usunięte z tej wersji z powodu licencji a nawet legendarnego hot coffee xD
Burdel jakich mało :wink:

8 polubień

Ale powiem Wam, że jestem mega zawiedziony. Naprawdę miałem hype na kupienie tego na Switchu. Potem zobaczyłem jak gra wygląda. Potem przeczytałem recenzje itp. I naprawdę mam w sobie takie “niby człowiek wiedzioł, ale się łudził”. Dawno nie było mi tak przykro z powodu gry komputerowej.

7 polubień

3 polubienia

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition powróciło na PC, ale jest tak kiepskie, że Rockstar przywrócił do sprzedaży oryginalną trylogię. I do tego daje ją za darmo graczom, którzy kupili remaster.

Loool xd

4 polubienia

Żeby nie musieć oddawać pieniędzy, oczywiście XDD

Pograłem z 5-6h w San Andreas z Gamepassa i w sumie to mi się dobrze grało, ale rozumiem rozgoryczenie innych - ja nie oczekiwałem grafiki na poziomie nawet GTA V, więc się nie zawiodłem ¯_(ツ)_/¯

Cośtam pracują…

Patch 1.03 wleciał

Ja na Game Pasie przeszedłem całe San Andreas. Graficzka oczywiście nie taka jak w nowych produkcjach, ale poprawiona całkiem rozsądnie :slight_smile:
Wciągnął mnie mega ten gameplay… atmosfera gry jest przednia :slight_smile:

1 polubienie

a było to Twoje pierwsze przejście, czy grałeś w oryginał kilkanaście lat temu?

1 polubienie

Pierwsze. Moja historia GTA to:

1. GTA 1 - to chba było za czasów technikum
  2. GTA 5 - w zeszłym roku
  3. GTA San Andreas - jak się ukazało na Game Pass. Tak mi się podobała piątka, że chciałem sprawdzić legendę :slight_smile:
    No i z niecierpliwością czekam na szóstkę :slight_smile:
2 polubienia