Gta trilogy 🤯

Niestety - this. Jeśli to ma tak wyglądać - to ja chętnie zagram, ale na Słiczu. Za dużo nie stracę. Domyślam się, że będzie na słiczu 30fps, a na konsolach dużych - po 60 (chociaż nie ma nigdzie napisane, że tak będzie). Ale nie ma szaleństwa.

Oraz znalazłem coś takiego:

While not fully confirmed at the time of writing, the games will potentially be released individually as well as part of a collection – San Andreas - The Definitive Edition will launch into Xbox Game Pass on November 11, while GTA 3 - The Definitive Edition will be added to PlayStation Now on December 7.

Co w skrócie oznacza - nie robię preorderów, poczekam, może San Andreas wrzucą do Game Passa:)

2 polubienia

sounds legit, jako że obecnie San Andreas OG było w GP jeśli się nie mylę…?

2 polubienia

Mi tam się podoba. Cudów się nie spodziewałem. I tak miałem kupić tą trylogię więc dlaczego nie podpudrowaną i wygladzoną

1 polubienie

Jako że absolutnie nie pamiętam fabuły z III, a raczej pojazdy, z VC tylko muzykę i mapę, a z SA większość co pamiętam to memiczne sceny - kupię na bank, żeby przejść ponownie (bo każdą z nich skończyłem i uzupełniałem znajdźki na koniec); grafa jak grafa, cudów nie oczekiwałem, ważne żeby sterowanie było współczesne, a ma być… :slight_smile:

2 polubienia

Czytałem, że Rockstar wykorzystał istniejące assety, a sam silnik gry postawił na Unreal Engine. No nie na szans, żeby to wyglądało jakoś rewelacyjnie. Pewnie zrobienie w taki sposób było bardzo szybkim sposobem na przeniesienie trylogii na praktycznie wszystkie platformy.

Mówię, to wygląda jakby ktoś przejrzał youtube w 2015r i zobaczył jak ludzie modowali gry na modłę GTA V.

Czy kupię? Pewnie tak, ale poczekam na jakąś promkę.

A ja się cofam w czasie… (która część?)

WTF???

image

2 polubienia

Idealnie nie jest, ale totalnie kupię na switcha w dniu premiery, tak samo jak GTA V na PS5.

Tylko 5 przeszedłem do końca, tak to mi zawsze chęci brakowało (przeszedłem w życiu Wieśka 3, Uncharted któreś i GTA5, może jeszcze pasjansa :see_no_evil:). Tak wiec może tez kupię chodz te £50 trochę odstrasza.

Edit: widzę 100zl to słabe info miałem :wink:
Edit: a jednak dobre v

szkoda że to jest do klasycznej trylogii :stuck_out_tongue:

nie było tematu, źle patrzyłem jak wklejałem XD

Kurcze, chyba format Windowsa XP pozostał. :upside_down_face:

W sumie w ciemno powiedziałem, że biorę. I pewnie wezmę, ale właśnie sprawdziłem cenę i 270zl to sorry ale nie. Trzeba będzie poczekać na promocję

2 polubienia

Ja, jak poprzednią edycje na iPady, pewnie kupię i nie przejdę.

1 polubienie

Ma być w game pasie więc problem ceny trochę rozwiązany.
Ale muszę przyznać że kompletnie nie wygląda to zachęcająco.

w XGP będzie tylko San Andreas

1 polubienie

Ja też poczekam na jakieś promki, bo VC z chęcią przeszedłbym jeszcze raz.

1 polubienie
1 polubienie