Gta trilogy 🤯

5 polubień

Z piątki zrobią remaster jeszcze zanim wyjdzie szóstka.

6 polubień

A to 6 ma wyjść przed 2077 ??

3 polubienia

UUUUUUUUU, NICE

1 polubienie

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition will feature across-the-board upgrades including graphical improvements and modern gameplay enhancements for all three titles, while still maintaining the classic look and feel of the originals.

2 polubienia

Ale że GTA III ma już 20 lat? :open_mouth:

Fakt, że pamietam jak wyszło GTA (jeszcze bez numerka) sprawia, że czuje się stary XD

4 polubienia

A tak mi palec latał niedawno nad klasyczną trylogią w ps store. Dobrze, że odpuściłem.

Mnie ciagle kusi to

1 polubienie

Chyba tylko jak masz jakiś kontroler do telefonu. Ja kiedyś kupiłem GTA III na androidzie i się przeokrutnie odbiłem od sterowania dotykowego.

Kontroler plus iPad. Minimum.

Pad od Xbox One :slight_smile:
Ale coraz bardziej mnie kusi Backbone One.

Nie interesuje mnie to, że San Andreas jak i Vice City jestem w stanie objechać z zamkniętymi oczami. I tak to kupię, szczególnie że ma być na UE4, więc zaraz będą mody na jeszcze lepszy wygląd.

3 polubienia

Nie do końca rozumiem. Robią remaster czy może port na nowe konsole?

“across-the-board upgrades including graphical improvements and modern gameplay enhancements”

Ręki bym sobie uciąć nie dał. Ale brzmi jak remaster. A przynajmniej ja che, żeby to tak brzmiało.

No właśnie, mam ambiwalentne odczucia

Na iOS ten remaster ma też być, chyba w 2022?

1 polubienie

Tak. Ma być rok później na mobile.

W międzyczasie maja wycofać aktualna wersje ze sprzedaży.

1 polubienie

NOVEMBER 11

jeszcze ciepły Trailer

2 polubienia

Wiele osób tutaj na pewno widziało na youtube różne filmiki typu “GTA SAN ANDREAS RAYTRACING MOD 2020?!?!?!!?!?”

Tak to wygląda, postacie ulepione z plasteliny i do tego odbicia na powierzchniach.

No troszkę mi hype opadł.