GTA ONLINE. Fenomenalne tylko z przyjaciółmi?

O nie, wygląda na to, że cała ta przygoda i ukrywanie jej przed światem to był tylko wytwór mojej wyobraźni…:joy:
No cóż, tych wspomnień i tak mi nikt nie zabierze xD

1 polubienie

Generalnie rzecz biorąc, jeśli ktoś chciałby sobie zawłaszczać Andrzeja, to ostatecznie i tak jest to niemożliwe, bo Andrzej to dobro wspólne.
Obraz

5 polubień

Nie zagarną mnie wielkie korpo.

6 polubień

Poczymej mi piwo

3 polubienia

Hej. Nie dziękowałem Wam wszystkim tu zebranym za słuchanie tego podcastu. Bardzo dziękuję, bardzo to doceniam, że zabieracie nas w swoje uszy!

8 polubień

Zainteresowałeś mnie (a właściwie tylko Twój kubek), proszę o szczegóły

Zobacz ofertę: Kubek w puszce G.Klimt Drzewo 370ml Carmani https://allegro.pl/oferta/kubek-w-puszce-g-klimt-drzewo-370ml-carmani-9971348484

Do tego przychodzi w takiej puszce, która też jest u nas ozdobna:)

3 polubienia

No i ja Tobie z tego miejsca bardzo serdecznie dziękuję, jednocześnie gratuluję, bo to bardzo ładny kubek.

2 polubienia

Że jeszcze nie było żartu o kubku od austriackiego malarza to ja nie wiem… Mein Gott.

2 polubienia

Klimt Easywood jest Amerykaninem. Chyba masz na myśli Schwarzeneggera, ale on z kolei nie jest malarzem… mit uns.

1 polubienie

Tru story

1 polubienie

Mr. Hilter mieszka w UK

1 polubienie

Nawiązując do prośby z odcinka - jedyna gra mobilna w jaką gram to Mobile Legends Bang Bang i podobnie jak GTA Online, jest Fenomenalna ale tylko z przyjaciółmi!

2 polubienia

Widzę ze ktoś wrzucił juz temat ale tutaj wytłumaczenie co tak zamulalo ładowanie i jak to koles znalazł https://geek.justjoin.it/zredukowal-czas-ladowania-gta-online-o-70-procent-rockstar-dziekuje-bug-bounterowi

Czy to dotyczy tylko wersji PC?

Dawać mi tu temat o nowym odcinku, bo muszę opitolić @AndrzejKotarski i to za to, czego się wcale nie domyśla.

4 polubienia

Już, przepraszam za opieszałość

1 polubienie

To chyba wątek na forum najbardziej poświęcony GTA online więc pozwolę sobie się doczepić (nie ma sensu zakładać nowego tematu, który za chwilę będzie nieaktualny).

Mam do oddania kod z pudełka GTA V na PS4 na takie cuś:

Gra kupiona jako prezent do grania wyłącznie w offline więc na pewno się to nie przyda, nawet nie wiem czy warte zachodu bo sam w online nie gram. No ale szkoda wyrzucać.

First come, first served

2 polubienia

Za moich czasów dawali kod na sterowiec :smiley:

5 polubień
3 polubienia