Gryzoń na BT

Czy możecie podzielić się, jakich myszy na Bluetooth używacie z waszymi jabłuszkami? Mam Apple Magic Mouse (pierwsza wersja) i leży aktualnie w szufladzie. Totalnie nieergonomiczna, mało precyzyjna i kiepska do gier… Szukam czym ją zastąpić, a nie chcę kabla ani adaptera w porcie USB.

Nie mam jeszcze ale mam zamiar zakupić MX Master 3, słyszałem same pochwały :relieved:Może tanio nie jest ale podobno warto :smiley:

Dzięki za typ, sprawdzę :wink: Jaka to marka, Logitech?

Tak Logitech :smiley:Więcej o niej pewno może powiedzieć @6ghost9, bo stał się jej posiadaczem przy okazji zakupu Crafta.

Nie wiem czy do gier się nadaje szczerze mówiąc, zresztą większość graczy jednak zawsze gra na kablu. MX Master jest akurat głównie do pracy dedykowany - Logitech ma u siebie jeszcze jedną bezprzewodową, ale właśnie specjalną dla graczy - to jest chyba seria Logitech G - rzuciłbym na nią okiem na Twoim miejscu. :slight_smile:

1 polubienie

Fajne te “G”-ki choć tanie nie są… Szkoda, że wszystkie mają przyciski z boku, strasznie mnie irytują :slight_smile:

Logitech ma w swojej ofercie jedna tania, dobra mysz na BT: M535. Mam ja w domu, dużo ludzi w pracy ja ma, w cenie 100-130 zł nie można jej niż zarzucić. Dodatkowo Logi ma też cudowna klawiaturę do tego zestawi, za <=200 zł, czyli K380. Mam cały zestaw, używałem z Maćkiem, teraz żona używa pod Windowsem (audyt i praca w Excelu). Ja zmieniłem tylko dlatego, że kupiłem K2 Keyboard (chciałem mechaniczna) i dorzuciłem Magic Mouse, bo ja lubię. Inaczej bym tego zestawu (K380 +M535) nie wymieniał na nic innego.

Btw M535 nie ma chyba bocznych klawiszy :wink: to po prostu normalna, tania (jak na łączność BT), ładnie wykonana mysz z BT.

1 polubienie

Dla mnie seria MX to najwygodniejsze myszki jakich używałem do tej pory. Zacząłem od MX Performance, teraz mam MX Master i jestem z nich bardzo zadowolony. Mogę spokojnie pracować z nimi 8 godzin, i nie bolą mnie dłonie. W pracy mam Magic Mouse, i pomimo faktu że ma genialnie zorganizowane gesty, to ergonomicznie jest kompletna klapa.

Do grania i bezprzewodowa to Logitech G Pro

1 polubienie

Hejo, jest dobra promka na MX Antwhere 2:

3 polubienia

Używam od 2 tygodni, dałem 30 zł więcej. Bardzo polecam. Funkcjonalna, Logitech Options daje bardzo dużo możliwości, a przy tym jest niewielka i kompaktowa w odróżnieniu od kloca MX master

A jak z wygodą? Bo ja się już pół roku miotam w myślach. Wyglada jakby na dłuższą metę lepiej miałaby leżeć MX Master.

Pewnie trochę tak. Jest wyższa, większa, bardziej wyprofilowana. Najlepiej potrzymać sobie obie w ręce w jakimś markecie i zdecydować.