GRA: Opisz film najgorzej, jak się da

Nadrób zaległości. Bardzo warto. Ten film ma tak genialne dialogi i akcenty, ze nawet z zamkniętymi oczami byłby dobry.

Ej, ale to nie o to chodzi, żeby wyguglać, tylko żeby zgadnąć jeśli się widziało i skojarzyć. Z guglania to mi ten film już na początku wyskoczył, ale uznałem, że jeśli nie widziałem i nie jestem pewien, to nie będę na siłę zgadywać. Piotrek69, dawaj następną zagadkę, a ja idę oglądać kuzyna Vinny.

1 polubienie

Dlatego nie podałem odpowiedzi :stuck_out_tongue: Sama wskazówka była na tyle ciekawa, że chciałem zobaczyć co to, a ja filmów za dużo i tak nie oglądam, to spoilerów się nie boję

Dla tego powinieneś zrobić wyjątek i obejrzeć.
Ar cy dzie ło.

Chcecie zagadki?
Sportowiec po kontuzji deklaruje pomoc lokalnej społeczności

Najlepszy z najlepszych 4?

Nie. Zagadka to sequel,

W pierwszym filmie była kariera od wsioka do mistrza.

Opis pierwszego filmu w serii brzmi trochę jak Goon. Ale drugiej części nie oglądałem, wiec nie wiem, na ile to dobry strzał.

Prawie jak karate kid :slight_smile:

Tez o tym pomyślałem, ale tak dawno oglądałem, ze nie pamietam, czy Ralph był wieśniakiem, czy nie :smiley:

Nie, ale zbliżacie się do odpowiedniej kategorii wiekowej…

W sensie, ze to film dla dzieci? To jest duża szansa, ze nie widzieliśmy. Ja się poddaje.

Nie miało być łatwo :smiling_imp:

Czy to jest film animowany, czy normalny?

Animacja

O Boże. To powodzenia nam wszystkim życzę.
Nie widziałem żadnego, strzelam w ciemno:
Któraś Kung Fu Panda.

Druga część nie pasuje

Tak jak napisałem, nie widziałem żadnego.
Ja z tej zgadywanki wysiadam, bo nie oglądałem animacji od czasów epoki lodowcowej (no, poza Into The Spiderverse), wiec musiałbym szukać w google, a nie na tym zabawa polega.

Tak z ciekawości: czy to jest jakiś normalny film Pixara albo Disneya, czy jakaś z dupy manga, której nikt nie widział?