GRA: Opisz film najgorzej, jak się da

Szybko poszło, hehe, miałem na myśli “12 Angry Men” :slight_smile:

1 polubienie

Lecimy dalej:

Niewidomy muzyk podróżuje z niemieckim żołnierzem, żeby uwolnić kochankę prezydenta z rąk sadystycznego maklera.

Chciałbym powiedzieć, że robocie to tak źle, że nie ma szansy żebym coś zgadł.

3 polubienia

Zawsze możesz coś sam zadać :slightly_smiling_face:

PS: Moja ostatnia zagadka jest przesuper, wiec prosze się jej nie czepiać :stuck_out_tongue:

1 polubienie

ja chyba za mało filmów widziałem w życiu albo po prostu pamiętam tylko niektóre sceny a całego filmu już nie. Ja sobie po prostu będę tu czytał wątki i potem przy rozwiązaniach wzdychał “ach no tak!”.

1 polubienie

Wydaje mi się, że mam Cię:

Django unchained?

3 polubienia

https://streamable.com/7inyv

Ok, w takim razie teraz ja:

Hipis porywa chłopca z domu, wmawiajac mu, że chłopiec jest specjalny.

3 polubienia

Otóż to. Twoja kolej :wink:

Bo umarł? :smile:

Hancock?

To chyba nikt nie wie. Jakaś podpowiedz?

Niezniszczalny? Ale tam był pociąg… :bullettrain_front:

Serio, chyba musisz coś więcej powiedzieć, bo nie wyglada na to, żeby ktoś ten film oglądał albo kojarzył scenę.

1 polubienie

W pierwszej części John Wick pokonuje wszystkich dopóki nie dostaje z auta, więc wtedy przeciwnik go chwyta i okazuje się jednak nie taki słaby skoro go złapał, ale się wydawał, bo wcześniej dostawał bęcki.
Jednak John nie mówił Tarasovowi, że jest słaby.

1 polubienie

Pulp Fiction!

Whiplash!

2 polubienia

To znów ja: Arab popierdala po śniegu.

Widziałem ten film. On ma jakiś polski motyw. Albo był kręcony częściowo w Polsce, albo akcja dzieje się częściowo w Polsce. Tam jest jakiś motyw chyba z CIA, a jak nie z CIA to na pewno ktoś kogoś goni.
Nie wiem, czy sobie przypomnę, ale będę próbował, bo to było już ładnych kilka lat temu.

2 polubienia

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra