Gorzkie żale

o kutwa!!! Ja do teraz mam koszmary, że mnie coś takiego spotka :face_with_peeking_eye: Naprawdę współczuję!!!

1 polubienie

Uroki podłogówek :frowning:

1 polubienie

Podlogowka clear

Malutki wyciek na zgrzewce i z czasem zbierało i poszło na ściany :cry: na szczęście przyczyną już znana, teraz naprawa i osuszanie podposadzkowe

9 polubień

Taka okazja koło nosa. A napisałem przecież, że wezmę chętnie oba od razu. Ale myślałem, że @kamilstec ma pierwszeństwo przynajmniej na jeden i chciałem w takim razie kupić ten drugi co też napisałem. Jak to się stało, że nie mam teraz żadnego?

2 polubienia

@luke-g ma zablokowane wysyłanie do niego wiadomości ¯_(ツ)_/¯

@DentystaSadysta przepraszam Cię za zamieszanie
Ja szukam nadal, otworzę później nowy temat, mogę Cię tam uwzględnić

Nic się nie stało. Tak mi się smutno trochę zrobiło bardziej, że @luke-g nam wytknął zagapienie i chciałem się wytłumaczyć niż, że nie kupiłem homepoda.

1 polubienie

#problemypierwszegoswiata
paczka z stanów z ebay szła sobie szła i doszła do niderlandów, i co? i tam dostała status że wraca do nadawcy i przy okazji że dostarczona do mnie.

poszło zgłoszenie do ebaya zobaczycmy co zrobią.

Mam od wczoraj ogromny wkurw na sonosa. Ostatnio zrobili rework aplikacji na iOS. Popsuli tym samym coś co działało. Wczoraj rozłączyły mi się wszystkie głośniki od arca. Nie idzie ich sparować, reset nic nie daje. W apce nie widać nawet sieci, w arcu nie mogę zrestartować wifi, bo wywala „unknown error”. W zakładce „sieć” nie widzę nic. W połaczeniach w arcu tak samo. W starej wersji apki widzę, że są 3 problemy, ale nie mogę ich naprawić, bo prosi o aktualizację aplikacji.

Zrobiłem reinstall aplikacji. Teraz nie mogę sparować niczego, bo apka twierdzi, że iOS blokuje przeszukiwanie sieci lokalnej. Także obecnie mam 4 ultradrogie przyciski do papieru… Ku*^a.

Patrząc po community sonosa to przestrzelili sobie tą aktualizacją obie stopy przez kolana.

1 polubienie

kurde ja mam 8 głośników sonosa i właśnie jadą mi kolejne 2. Nowa aplikacja jak dla mnie sztos.

Oj ta nowa apka Sonosa to jedna wielka tragedia.

Bardzo dużo ludzi ma z nią problemy, pozabierali działające już funkcjonalności i oficjalnie ogłosili, że oddadzą ale muszą ponaprawiać i potrwa.

PS. I w takim komencie ogłaszają nowy produkt … zapewne słuchawki?

Niepotrzebnie czekales, trzeba bylo brac :slight_smile:

Rodzinki na homepody wam sie zachcialo to macie :slight_smile:

Ale właśnie mnie się nic nie zachciało. Po prostu chciałem kupić, ale zostałem źle zrozumiany.

1 polubienie

napisałem że wezmę i że odezwę się na priv - privy były zamknięte, więc nie mogłem się odezwać od razu

miałem zamiar wziąć oba i jednego odstąpić Sadentyście, żeby cena była korzystniejsza i każdy był zadowolony, żadne tam rodzinki

ale zanim wróciłem po obowiązkach domowych było już po temacie, więc jak rozumiem moje słowa zaczynające się od “wezmę” były :eggplant: warte, no trudno

2 polubienia

Najciekawszym fikołkiem całego zamieszania jest to, że @kamilstec założył temat, że chce kupić homepoda i to w nim padła oferta sprzedaży, po czym po chwili homepody zostały sprzedane komu innemu zupełnie nie związanemu z wątkiem xD
Trochę to wygląda jak giełda w Słomczynie, gdzie ten co głośniej krzyczy kupuje co chce.

Jak dla mnie oferta sprzedaży szukanego w wątku zakupowym oznacza, że to jest personalna propozycja i wypadałoby poczekać chociaż chwilę na odpowiedź :stuck_out_tongue:

Imho jeśli @luke-g nie miał zamiaru poczekać na reakcję (bo chciał jak najszybciej sprzedać), to powinien po prostu zrobić osobny wątek sprzedażowy, wtedy obyło by się bez takich niedomówień.

8 polubień

@_Kuba ODDAJ HOMEPODA

11 polubień

z mojej strony no hard feelings, szukam dalej

2 polubienia

Myślałem, że chłopaki się poobrażali, że wytknąłem cebularstwo, stąd brak reakcji.
No cóż. Tak wygląda rynek. Zastanawiasz się za długo to omija Cię oferta.

3 polubienia

następnym razem możesz pisać na priv, skoro masz zablokowane pisanie do ciebie :slight_smile:

1 polubienie

a ja nie wiem gdzie to się w ogóle włącza / wyłacza. Jak to wyłaczyć?

nie widzę żadnej blokady