Gorzkie żale

Ja ogólnie lubię damskie kosmetyki. Mydła, żele, kremy do depilacji i tak dalej zawsze kupuję dziewczyńskie.

Ale ten dezodorant jebie jak sprej na komary. Jakiś upierdliwy kwiatek. Nie wiem czy to lawenda czy róża czy co, ale no masakra.

5 polubień

Pomyśl, że mogło być gorzej. Mogłeś się jebnąć i kupić Old Spice.

5 polubień

Amatorka, ja w autobusie, w godzinach szczytu, przy 40°C w środku. Pachniałem łąką kwiatową na kilometr :grin:

3 polubienia

Sztyf od OldSpice Whitewater bardzo lubię :slight_smile:

2 polubienia

Być może jesteś wewnętrznie stary. Jak Old Spice.

5 polubień

Tak :slight_smile: Na zewnątrz liceum, w środku muzeum.

2 polubienia

Muzeum lotnictwa?

1 polubienie

One UI 6.1 zmieniło gesty. Niby można użyć good lock aby przywrócić poprzednie, ale to bez sensu. Lepiej nauczyć się nowych. Ale i tak to wkurza.

2 polubienia

Jakie gesty zmienili? Nie widzę u siebie różnicy.

Gesty cofnij i lista uruchomionych aplikacji.

oj znam to uczucie, jak przesiadałem się z OnePlusa 6, przechodziłem przez prawie to samo - chociaż mi zmienili w zasadzie tylko cofnięcie z pociągnięcia z dołu z lewej/prawej na przeciągnięcie z boku - a te gesty z cofaniem bokiem są kurna najgorsze jak jakaś aplikacja ma szufladę wyciąganą z boku, którą kiedyś można było wysunąć gestem, a teraz trzeba klikać przycisk

Ja takie mam już od Samsunga S10, dokładnie takie same. Teraz na Flipie nic się nie zmieniło.

to dziwne, bo mialem S20 i bylo tak samo jak na S23 az do dzis. I nie widzialem aby w konfiguracji wczesniej dalo sie zmienic te gesty na inne.

To jakie miałeś wcześniej gesty? Czym się różnią?

wszystko masz na filmie

Aaa, bo Tobie nie chodzi o te gesty z belki tylko te w zastepstwie przycisków! Nie skumałem, bo ich nie używam :sweat_smile:

1 polubienie

przed świętami pytałem w przedszkolu do kiedy mają wolne, dostałem informację że we wtorek wracają, dziś rano pocałowałem klamkę i zrobiłem sobie niepotrzebną wycieczkę do szkoły z dzieckiem + płacz że nie ma przedszkola :triumph:

5 polubień

A jak na tę sytuację zareagowało dziecko?

11 polubień

ja moją młodą mimo deszczu zacinajacego w tfasz odwiozłem na rowerach (#fuckyeah), współczuje jełopskiego przedszkola:(

1 polubienie

cała szkoła jest jełopska ale na szczęście od września zaczyna w innej :slight_smile:

dla mnie to spoko, może zostać w domu z mamą :slight_smile: więc płacz był tylko po stronie dziecka :wink: niepotrzebnie też zrywałem ją z łóżka po 6 i targałem w tą brzydką pogodę a i w pracy mogłem być przez to wcześniej

1 polubienie