Gorzkie żale

Kolumny są liczone od ekranu

Mogłyby być numerowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz np. na drzwiczkach od wewnętrznej strony, wtedy można byłoby skonfrontować to z tym co mamy w apce i upewnić czy to na pewno nasza.
No ale jak ktoś idzie na pewniaka i bierze z tego co się otworzyło nie sprawdzając, czy ktoś akurat też nie robi podobnej operacji, to raczej nic by to nie pomogło, bo i tak by nie zwrócił na te numerki uwagi.

1 polubienie

A właśnie, sęk w tym, że ja kliknąłem pierwszy, bo kurier w tym czasie kończył szukać czegoś w stosie paczek

Musiał więc kliknąć chwilę po mnie a jego skrytka i tak otworzyła się pierwsza.

A tam kamer nie ma czasami? Powinni być w stanie dojść.

Pan Apple przy zakupie telefonu i odbiorze osobistym, każą wybrać mi timeslot, wybrałem taki 10:00-1015
Przyjechałem na 9:45. Kolejka na zewnątrz. Grzecznie się ustawiłem. Czekam już 45 minut.
I z tego co widzę jak wejdę do środka, będę stał w następnym “wężyku”

a to nie powinien do Ciebie gosc wyjsc i Cie wywolac?

z tego co pamietam w UK mialem kolejki dwie zawsze, jedna dla tych co nie maja timeslota, a druga osobna z timeslotem i po prostu po Ciebie przychodzili

Niestety nie tym razem.
Ale może to w tym konkretnym storze, sobie po prostu nie radzili.

Całość trwała może z godzinę.

Zawsze mogło być gorzej - u mnie UPS dał dupy po całości, więc dostanę może w poniedziałek.

Dlatego wybrałem odbiór osobisty. No i chciałem dostać ładna torebeczkę z lokiem Apple xD

1 polubienie

#antyZal pokonałem raka i nie będę chodził tyłem :joy:

35 polubień

Gratulacje!
Jak się dowiedziałeś? Wyszło na okresowych czy coś niepokojącego było (jeśli nie chcesz, to nie odpowiadaj).

U mnie to było prosto. Ciągły katar, infekcje, krwawienie z nosa, ból. Diagnoza. Leczenie finalnie 8 mc mniej więcej. I przeszło. Po drodze wiele przygód i doświadczeń. Od mega bólu po kompletną bezradność i finalnie przjscie do trybu zadaniowego. Mam dwójkę synków i fajną żonę więc nie mogę just like that się poddać zatem trzeba było zacisnąć zęby i stanąć na wysokości zadania.

Tu akurat nie ma się czym chwalić, ale nie wziąłem w trakcie ani jednego dnia L4, chociaż bywały momenty jak z filmów grozy :joy:

Wierze, że pomimo przeciwwskazań wyleczył mnie Single barrel Jacka Danielsa :stuck_out_tongue: to bardzo dobry syrop jest :smiling_face_with_three_hearts:

31 polubień

Mam słuchawki prawie na maksa. Kulturalnie się rozciągam na siłowni. „Siri, play if tomorrow never comes”
(tu należy dodać, że mam właściwie całą dyskografię Gartha Brooksa w bibliotece AM)

Czego oczekiwałem:

Co dostałem:

R w siri jest od retarded.

4 polubienia

to drugie bardzo fajne:)

3 polubienia

Google nie jest pod tym względem dużo lepsze :joy:

Notorycznie nie rozumie “play RMF classic” i albo gra zwykłe RMF, albo jakąś randomową listę z muzyką klasyczną.

Popieram Sivego, jak tak można słuchać pana smucącego w kapeluszu kowbojskim przed wysiłkiem! A tak to dostałeś zastrzyk adrenaliny przed ćwiczeniem! Siri to inteligentna bestia jednak.

*Po

1 polubienie

Wygląda na to, że somsiad z góry zalał mojej mamie, podczas remontu, tablicę z bezpiecznikami jakiś miesiąc temu.

Oczywiście do typa się nie idzie dobić, wszystkie bezpieczniki są zalane szarym gunwem.

Postanowiłem delikatnie sprawdzić czy wszystko ok i oczywiście teraz muszę wezwać elektryka bo jeden bezpiecznik spadł i nie da się go podnieść.

Akurat ten co odpowiada za gniazdka w pomieszczeniu gdzie stoi router WiFi.

Lucky me.

10 polubień

kiedys to sie wyjmowalo spalony bezpiecznik, wkladalo grubszy drucik i jazda :smiley:
a teraz te komputery panie wszystko utrudniajo

3 polubienia

a to nie po to kupiłeś tp linka ? :thinking:

2 polubienia