Gorzkie żale

Od poniedziałku nie ma mnie w pracy.
Dziś piątek. Dzwoni szef czy dam radę przyjść jutro. Miałem mieć chorobowe do niedzieli. Ale już się dobrze czuje, ale dalej wychodzę pozytywny. A nie chce roznosić tego gowna.
Mówię że raczej nie ma szans.
Bardzo naciskał. A na końcu wyszło, że z 5 kierowców którzy jeżdżą trasę Frome-London zostałem sam xD
W przeciągu 5 dni 4 kierowców dało wypowiedzenie w trybie natychmiastowym xD. I wszyscy poszli do Amazona na ciężarowe.
Szykuje się pracowity miesiąc dla mnie. Niby spoko bo przy przeprowadzce finanse się przydadzą.

Tylko zapomniałem powiedzieć szefowi, że we wtorek miałem mieć rozmowę w Amazonie o prace, ale przez chorobę nie mogłem.

Następny termin mam w kwietniu :wink:

20 polubień

Ty lepiej zrób dobry research wśród znajomych z tym amazonem, żebyś się nie wpakował. To przecież nie jest firma, która słynie z przyzwoitego traktowania pracowników.

2 polubienia

No właśnie wywiad zrobiony. mamy tam już paru znajomych.

A tak dokładnie to praca dla firmy pracującej dla amazona. Przeloty między centrami dystrybucji.
Zmiany 4/2 czyli praktycznie tak samo jak mam mam teraz w National EXPRESS. Tylko towar do wożenia bardziej przyjazny ;).
No i można podczas jazdy normalnie napić się łyka z butelki coli czy posłuchać radia (bo w Nx można za to wylecieć z pracy)

I kasa większa.
Co miesiąc robia dzień otwarty, wiec w przyszłym miesiącu startuje na nowo.

No chyba że czymś mnie pan National zatrzyma

8 polubień

To trzymam kciuki. Nowy dom, nowa praca, fiu fiu. Już słyszę w oddali zoom zoom.

6 polubień

Od 2 tygodni nie moge sie wyleczyc z grypopodnej infekcji. Robilem 2 razy testy na Covid i ciagle wychodza negatywne. Chyba pora pojsc do lekarza.

3 polubienia

Zrób sobie może ten kombinowany test na grypę, covid i jakieś tam jeszcze gówno. Może coś wyjdzie. No ale lekarz oczywiście też by się przydał.

1 polubienie

Próbowałeś gorzałki stosowanej 50/50 zewnętrznie i wewnętrznie?

4 polubienia

Żaden ze mnie dochtur ale polecam 100% wewnętrznie (chyba że się oblejesz w trakcie aplikacji leku).

3 polubienia

Polecam. Też w weekend ten lek stosowałem i czuję się odkażony.

3 polubienia

@TReznor no wlasnie takie robilem.

@Tadek dobry pomysl, ale niestety nie moge pic alko…

czyli zewnętrznie pozostaje! :smiley:

1 polubienie

Mam kryzys. Za dużo pracy, nie ogarniam własnej kuwety. Do tego od wczoraj mam jakąś serię: rozjebana szklanka, przesolony sos do spaghetti. Dziś niedogotowany makaron. Buty w których robię moje poranne 8km wczoraj postanowiły mnie obetrzeć.

Aż się boję jutra.

6 polubień

Nie zamawiaj nic z Ikei… Tak na wszelki wypadek

17 polubień

xD

I momentalnie mi lepiej

12 polubień

cider 2.0 EA nie ma strumieniowania do airplaya:(
chciałem ulepszyć i mówię dam im więcej kasy zamiast 9 pln to dam im 19 niech maja:) no i jest szybsze kapine mniej opcji i nie ma poza pc możliwości odtwarzania. ale co tam w końcu dorobią (chyba).

1 polubienie

Mialem to wlasnie napisać :joy:

2 polubienia

Zwolnij. Zwłaszcza w pracy. Szkoda życia.

2 polubienia

Robota to głupota

3 polubienia

Kupowanie domu w UK to jeden wielki gorzki żal.
W moim przypadku oferta złożona we wrześniu 2022. Odbiór kluczy nastąpi pod koniec marca 2023. A kupuję dom stojący, z drugiej ręki, więc nie ma czekania aż wybudują dom czy wykończą. Po prostu sam proces zakupu tyle trwa. Ja nie wiem, czy oni są tak zacofani, ale to jest masakra.
A i tak było łatwo, bo sytuacja łatwa, bo sprzedający nie kupują następnego domu, więc nie ma łańcucha powiązań, bo wtedy pewnie kolejne miesiące byłyby potrzebne.

4 polubienia

Troche dlugo jak jest no chain, srednia to 3 miesiace.

1 polubienie