Gorzkie żale

I pomogło?

1 polubienie

Są wyspa. Mogli zrobić obostrzenia będąc w UE

Oni zawsze mieli granice, w końcu nie byli nigdy w strefie Schengen. Brexit nic w tym temacie chyba nie zmienił, poza długością kolejek?

Who knows?

Byłem kila razy w północno Irlandzkim skrzydle tej “twierdzy” w czasie najgłębszego lockdownu. Wchodziło się jak do otwartej stodoły

Nie wiem jak tam, ale na tej wyspie wiem, że część ludzi została “uwięziona” bo nie chciała się zaszczepić, a bez tego by ich nie wpuszczono kiedy chcieliby wrócić, więc nie latali do Polski i marudzili :slight_smile:

1 polubienie

To za karę że się śmiałem z GB

11 polubień

Gratulacje!

19 polubień

Dzięki temu, że to jest po czesku, jest dwa razy śmieszniejsze :joy:

14 polubień

Gratulacje :slight_smile:
Przynajmniej z efektami takich dwóch kresek nie musisz żyć przez następne (minimum) kilkanaście lat :smiley:

7 polubień

Widzę, że Twój czeski coraz lepszy :sunglasses:

2 polubienia

wszystko śmiga fajnie, do póki nie odpaliłem disney+ i hbo… dostaję HDCP error…
I wypasiony kabel ugreen hdmi 2.1 8K cośtam 48 megagiga transferu do luftu… leci nowy z allegro…

nie ogarniam, kabel to kabel, a tu takie klocki…

1 polubienie

a do jakiego ekranu go podłączasz? może to nie kwestia kabla, tylko odbiornika…?

1 polubienie

do TV, jakiś TCL, na innym kablu HDMI (takim prehistorycznym, żadnych standardów, wyskakuje tylko co któryś raz), więc chyba kabel…

1 polubienie

Hmm… też ostatnio kupowałem kable Ugreen HDMI 2.1 i wszystko (m.in. Apple TV) działa na nich bez problemów. Musiałeś trafić na jakiś felerny egzemplarz.

1 polubienie

applikacja appla na windows do muzyki jest koszmarem, sam chyba bym lepsza zrobił. chyba wrócę do wersji web bo przynajmniej przyciski z play/next/prev działają. to nie jest preview tylko wczesna alpha chyba
:frowning:

1 polubienie

Dosłownie w ostatnim odc podcastu było o alternatywie :wink:

2 polubienia

o jeszcze nie słuchałem. giereczkowałem ostatnio troche, a teraz jeszcze deck przyszedł wiec zaległości mam straszne i zanosi się że będa wieksze.
dzięki za info:)

Na nowym kablu śmiga wszystko

2 polubienia

to to?

bo w sklepie są niby dwie