Gorzkie żale

jak dobry macher przyjdzie to żadnego spuszczania wody nie będzie. u mnie teraz wymieniali w mieszkaniu w Krakowie grzejniki bez spuszczania wody, tylko zawory od ogrzewania musieli zakręcić w całym pionie i to z spółdzielnia było tylko uzgadniane.

3 polubienia

Ale jeśli piec jest w mieszkaniu to to jest mały obieg, a nie cały pion do spuszczenia

Tak, dokladnie :stuck_out_tongue: Sytuacja została opanowana i grzejnik zyje, nawet nie wyszło to jakoś tragicznie drogo :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

A jaki jest przelicznik MargareteTragicznieDrogo - MTD do DKT? :wink:

3 polubienia

To w jaki sposób Onet (nie) komunikuje swoim użytkownikom zmian w ofercie audio idealnie pasuje do tego tematu.

1 polubienie

Proszę o te informacje, żebym mógł uaktualnić kalkulator @margarete92

7 polubień

to jest moja prywatna miara, niestety, nie podam :wink:

4 polubienia

Chodzi ci o to że darmowy przez 24h trial podcastu Jurasza zmienil się w demo (obcięty w połowie)?

Czy to coś w stylu “cena brazylijskiej depilacji”? :wink:
Miałem kiedyś znajomego, którego rodzice mieli sklep zoologiczny. Wszystko przeliczal na ceny w papugach.

2 polubienia

Byłem dziś na zakupach.
Wpadłem pomysł na mema, ale w tym wypadku mało zabawny.

21 polubień

#mniesmieszy

2 polubienia

Chyba braklo tych 350 baniek na pomidory :joy:

1 polubienie

Z jednej strony współczuję, bo co to za życie bez pomidorów. Z drugiej strony są też plusy: nie musisz jeść tych obrzydliwych, brytyjskich, bezsmakowych pomidorów.

1 polubienie

Gdzie ty kupujesz że masz pomidory bez smaku? :stuck_out_tongue_winking_eye:

To wy jecie pomidory? :face_vomiting:

3 polubienia

Głębokie pomarańczowe światło, 15 punktów karnych.

14 polubień

Problem nie jest podobno ani z brytyjskimi pomidorami, ani z brexitem. W Irlandii też coraz głośniej mówi się o możliwych brakach z powodów klimatycznych. Podobno Hiszpania miała bardzo marny, zimny sezon i jest problem ze sprowadzaniem od nich warzyw (a to główne źródło importowanych między innymi papryki czy pomidorów właśnie). Na razie jest ok, ale uczula się ludzi, że dopóki sezon na lokalne się nie zacznie to może być ich mniej.

1 polubienie

Cała Europe to dotyka w sumie Dlaczego warzywa są takie drogie? Winna jest pogoda w Hiszpanii i Maroku - Money.pl

1 polubienie

Tyle że brexit w tym nie pomaga.
Tak samo jak nie pomógł z sytuacją po pandemii czy kryzysem wojennym.

Może i skutki wyjścia z UE były by dużo łagodniejsze, ale niestety w momencie kiedy wyszli, świat się zesrał

1 polubienie

Ale za to pomógł w czasie pandemii.
Tak jak wewnątrz Europy ludzie mogli swobodnie przewozić zarazki, tak UK mogło się stać oblężoną twierdzą, korzystając z granic i bycia wyspą.

Na szczęście nie poszli w kierunku Australii.