Gorzkie żale

Pojde jutro, a tymczasem planuje zemste.

2 polubienia

Kiedy kot ci pogryzie łapę nie mów ze to pech chwyć za ogon wykręć łapę, żeby szybciej zdechł.

3 polubienia

Gdy moja zona byla w ciazy z pierwszym dzieckiem to pogryzła ja nasza kotka (miala atak padaczki). No i dla spokoju pojechalismy do szpitala. Pati wyszla z reką w gipsie ktory musiala nosic przez dwa tygodnie

1 polubienie

Kurwa… Przez lata, przy pomocy sportu - upadków, zderzeń z drzewami, nadmiernej odwagi, głupich pomysłów… doprowadziłem się do stanu, w którym właśnie dostałem diagnozę - endoproteza (41 lat). Na jutro umówiłem wizytę u 4 ortopedów żeby potwierdzić diagnozę. Lekka chujnia.

Sport: rower.

Sport to zdrowie.

4 polubienia

Mnie czekają rozwalone kolana. Robie wszystko co mogę, żeby to opóźnić: specjalne treningi, rehab, cryo, worki z lodem w domu, tysiace różnych lekarzy, ale to tylko przesunięcie tego o pare lat. Kilkumetrowe dropy paręset razy w roku nie sprzyjają ani stawom, ani zębom.

Cóż. Przynajmniej będę wiedział, ze wykorzystałem te kolana na maksa :snowboarder::white_heart:

2 polubienia

Bez spojlera, tak jak lubisz.

6 polubień

Mam skierowanie do szpitala na doszczepienie na tezec i byc moze antytoksyne… Poza tym konsultacja z chirurgiem i neurologiem:(

3 polubienia

Już dwóch ortopedów powiedziało, że endoproteza a i owszem ale to może za 25 lat. Od 5 grudnia zaczynam rehabilitacje, dostanę w dupsko falą uderzeniową i wpierniczam leki. Operacja w styczniu 2024 (2023 cały już zaplanowany i nie mam miejsca na operację). Nie wychodzi źle póki co.

6 polubień

Sport. A nie wyczynowy sport :smiley:

4 polubienia

Zgadnijcie, czy możecie w aplikacji HBO Max oglądać pobrane wideo, kiedy jesteście offline xD

2 polubienia

czasem można, czasem nie można, zazwyczaj nie można

a najgorzej, jak przypadkiem się jednak połączysz z wifi zagranico i appka stwierdzi, że to co ściągnąłeś nie jest dostępne w tym kraju, więc usunie pliki z widoku offline, ale nie z urządzenia, więc będą nadal zabierać miejsce…

6 polubień

Sprawdziłem i działa więc nie jest to reguła.

Regułą powinno być to, ze wszystkim działa wszystko, tak jak w każdej innej cywilizowanej aplikacji.

3 polubienia

Ja mam taki problem z googlowskimi aplikacjami. I Drive, i YouTube częściej, niż rzadziej usuwając pobrane materiały nie uwalniają pamięci. Dlatego drive wykopałem na stałe z telefonu, a youtube’a raz na miesiąc reinstaluje.

1 polubienie

Stawiam diamenty przeciw orzechom, że to wina iOS. Ale wytłumaczeniem jest, że to specjany sekjurity ficzer, i że trzymasz go źle.

2 polubienia

Można tylko trzeba wyłączyć wszystkie połączenia.

1 polubienie

Albo zasilacz z czarnej listy

3 polubienia

Zgadzam się. Myślałem po prostu, że całkiem nie działa.

ja jednak stawiam na Google :stuck_out_tongue:

Standardowo dla tego typu spraw teraz mi działa w samolotowym. A wczoraj nie działało, niezależnie czy „no service”, czy samolotowy.
A Paramount+ i Apple TV bez problemu za każdym razem było ok.
Oh well

1 polubienie