Gorzkie żale

To juz wiem dlaczego 11 września mialem kilka smsow niby od Revoluta, rzekomo konto zawieszone i prosba o weryfikacje danych.

Skonsultowane; implant będzie potrzebny. Termin na oględziny w Pradze: 18 października xD

Dobrze, że nie boli.

3 polubienia

Współczuję twojemu portfelowi. To będzie pewnie dużo DKT. Ale sam implant jako zabieg i w ogóle spoko. Z tym, że nawet jak implant wstawią w październiku to zęba zamocują pewnie dopiero za 3-6 miesięcy jak się implant wgoi.

Yup. Liczę na minimum 7-8 DKT.

Ile to będzie w deskach klozetowych?

image

(DKT = Deska Klozetowa Tadka)

2 polubienia

Roger that

Obiecałem teściowi że kupię węgiel na sklepie PGG. No ja pierdolę, jak oni mogli to spieprzyć.

3 polubienia

Pytaj znajomych programistów o bota od razu :blush:

1 polubienie

Boty dosyć skutecznie wycinają

ja jestem programistą :smiley:

6 polubień

Nie przejmuj się…
Na szczęście “towar jest sukcesywnie uzupełniany”.

Jak za komuny (niektórzy nie pamiętają) - towar wrzucany 2 x w tygodniu, po 16, szczątkowe ilości w stosunku do liczby kupujących, trzeba się wbić w kolejkę chętnych, zapewnienia z góry, że dla wszystkich starczy, ale oszczędzajcie.
Z nowych rzeczy - serwery nie wytrzymują ruchu, potrafią zgubić sesję, obsługa jest siermiężna, ceny podnieśli już 2x - miało być za <1000, było po ~1200 jak chciałem kupić, zakupione - po wielu bojach - za ~1400/tonę (dla teściowej, ale co przeżyłem to moje…)

1 polubienie

O jednak się udało? Ja nadal próbuje dla teścia ale nie ma opcji nawet najmniejszej wbić na stronę, a dzisiaj to już totalna porażka żeby tam się dostać, najpierw coś chyba grzebali i przed 16:00 już ludzie kupili a przez to rozwalił się cały system bo poszła fama że jest węgiel wiec każdy wbija już od południa.

Zadarłem te slidery pod myszką jak używałem jej na jakiejś gunwnianej powierzchni; zwłaszcza przedni. Wróciłem do domu i OJESUSIENASAREJSKI jak zaczęła haczyć o ten filc. Dwa dni się pomęczyłem, zacząłem sprawdzać czy można te slidery kupić i jak rozkręcić myszkę żeby je przełożyć. A potem wpadłem na szybkie rozwiązanie. Może nie jest najpiękniejsze ale tego nie widać i działa. A jak coś jest głupie i działa to nie jest głupie.

Dwa kawałki taśmy i ślizga się jak pojebana.

8 polubień

A ja ten filc wyjebalem i kupiłem 1/10 wartości filcu podkładkę imitująca skore. Mam ja juz 3 miesiące i wyglada dalej super a w dodatku myszka sunie po niej jak po maśle

6 polubień

ja mam taką i raczej na nic innego nie bede wymienal - bo jest zajbista:)

2 polubienia

Mnie się na skórzanych podkładkach przedramiona pocą :smiley:

1 polubienie

$ na ath

2 polubienia