Gorzkie żale

Jestem prawie na 100% pewny, że ta sama osoba która ogłosiła w 2020, że już nigdy nie wrócimy do biura :smiley:

13 polubień

no i po 1,5 miesiąca zjebał się apple watch ultra - nie działa wciskanie korony. jutro kurier przyjeżdża odebrać.

3 polubienia

Rozdupcyłem Sonosa One SL (spadł mi z szafki) :frowning: niestety nie mają oficjalnego serwisu, ale przynajmniej dostałem -30% na zakup nowego

2 polubienia

to s sumie mozna nazwac jako protip “jak dostac znike 30% na Sonosa” :wink:

1 polubienie

Taa, tylko musiałem odesłać ten zepsuty, żeby ją dostać, więc tak średnio bym powiedział… :sweat_smile:

1 polubienie

Zapraszam tu:

1 polubienie

przeciez i tak nie dzialal to co ci z zepsutego…

1 polubienie

Tak tylko mówię, jakby komuś przyszło do głowy, że mógłby dostać -30% za darmo :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Ma taki gorzki żal, że przez temat o pracy wychodzę na lewaka, a może nawet komunistę :smiley:

3 polubienia

12 polubień

A nie jesteś?

3 polubienia

albo kiedy półka/balkonik w twojej lodówce postanawia się połamać, a cena za ten kawałek plastiku przyprawia cię o zawrót głowy, bo druga jest już pęknięta i musisz od razu kupić dwa takie kawałki…

:expressionless:

i to jest chyba najniższa cena w necie spośród dostępnych egzemplarzy…

1 polubienie

jej wydrukowanie byloby tansze?

być może, ale

  • nie znam się na tym i nie mam przestrzeni, by poznawać
  • zlecenie komuś też by kosztowało i nawet nie wiem ile
  • strzelam, że nie dałoby się wydrukować przezroczystych jak oryginalne
  • ostatnia i chyba najważniejsza sprawa, do (w sumie niebezpośredniego, ale wciąż) kontaktu z żywnością nie zaryzykuję drukowanych, tak samo jak np. ze skrzynki na narzędzia nie zrobiłbym lunchboxa :wink:
3 polubienia

Eeee tam :slight_smile:

2 polubienia

Normalnie ziomuś, najlepsze bo sie duzo mieści a w tej poleczce mozna orzechy powrzucać albo ketchup wlać

8 polubień

I małpka się zmieści

4 polubienia

Do mojej to i pół litra wchodzi. Małpki to bardziej po kieszeniach się trzyma…

1 polubienie

Pół litra na lunch?
Konserwatywnie :joy:

3 polubienia

Ale na dwóch, czyli nic :sweat_smile:

1 polubienie