Gorzkie żale

Mój wysłużony, 10 letni Kindle wyzionął ducha🕯

9 polubień

Ale tu dobra informacja bo masz powód aby kupić nowy :slight_smile:

4 polubienia

Świat jest zły bo chciałem pokrzyczeć na @AndrzejKotarski za szkalowanie gry „Psi patrol: kosmo pieski ratują zatokę przygód” ale @pawelorzech nie stworzył tematu do obgadywania #39 odcinka Nagranego. :weary:

4 polubienia

Samo weszło w ręce, cóż poradzić…

Bardzo dobra gra. Tata może się chwilę odmóżdżyć mając pada w ręce, a dzieci patrzą w TV jak zaczarowane :slight_smile:

Go for it!

1 polubienie

Teraz to ja już nie chce.

10 polubień

Kupiłem nowy czajnik do kuchni. Cieknie.

@pawelorzech inwestuj kasę, równowaga musi zostać zachowana.

22 polubienia

W to stop fire na gaśnicy na twoim miejscu też bym średnio wierzył.

2 polubienia

W przypadku Tadka trzeba zmienić przysłowie: Tragedia = komedia + czas.
Momentami to jest i śmieszne (bo sąsiad z południa ma gorzej :wink: ) ale jak sie to zacznie sumować to Ci współczuję.
Weź popytaj znajomych o dobrą babuszkę co z duchami gada i niech ich zapyta czy Ty nie masz jakiejś klątwy rzuconej za bycie lewakiem/synem-króla-sedesów/orędownikiem-androida czy inne grzechy pierwotne! Ileś można?!

8 polubień

To dodatek do 5kg. Jakoś to bedzie. Kupione głównie po to żeby Oxana w panice miała coś co działa jak spray do włosów.

Ja tak myślę, że ten stos pecha to po prostu po to żeby wykorzystać cały przydział i na Praską Kongregację będzie i pogoda i zero obostrzeń i promocja na piwko.

7 polubień

dwa podejścia do wysłuchania podcastu i się odbiłem - zrobię jeszcze raz do losowego odcinka i do ostatniego może jakoś się uda. wtedy wypełnię ankietę jak jeszcze będzie wisieć:)

Pożyczyłem od narzeczonej nowszy model z dotykowym ekranem i chyba jednak wolę model z przyciskami do zmiany stron.

No to polecam oasis. :wink:

Swoją drogą 10 lat życia w dzisiejszym technologicznym świecie to raczej pozytyw niż gorzkie żale

3 polubienia

To tylko ja, czy link do ankiety nie działa?

Mam MX Keys, dokupiłem MX Master 3. Teoretycznie mógłbym teraz używać Flow między komputerem domowym a służbowym. Teoretycznie, bo w związku z (najprawdopodobniej) ustawieniami klienta VPN, Flow działa w stronę kompa domowego ale już w drugą stronę ni chu ja.

Przeczytałem pół internetu, użyłem niezbyt legalnie moich admin rightsów do zmian w Win Firewall - dupa.

Obstawiam, że klient VPN nie pozwala na połączenia z sieci lokalnej. Co jest o tyle ciekawe, że split tunneling na bank pozwala na połączenia do sieci lokalnej bo np. drukarka działa bez problemu.

jak masz admin rightsy to sprawdz konfiguracje klienta vpn w registry albo w plikach ini i szukaj allow LAN access albo czegos w tym stylu.ale jak jest dobrze zrobiony klient vpn to nawet jak naprawisz sobie to po połączeniu sie przestawi:(

Na moje szczęście/nieszczęście chwilowo jestem product ownerem dla VPNa dla całej firmy więc już mam ludzi co nad tym pracują :smile:

9 polubień

Tarcza antyinflacyjna 2.0

kurwa, przecież takimi metodami, to nigdy z wysokiej inflacji i kryzysów nie wyjdziemy

4 polubienia

Wyborców PiS to nie interesuje.