Google Pixel 4

Sporo, bardzo sporo przecieków. W tym wideo promujące :D. Kurde, no mam taką straszną ochotę go kupić, że chyba to zrobię. No i ten biały tył, czarna ramka i pomarańczowy przycisk… :smiling_face_with_three_hearts:

2lajki

Astrophotography mode - tutaj mnie zaciekawili.
Jestem ciekawy na ile ten feature będzie softwarowy, na ile hardwarowy, bo kurcze chetnie bym przyjął opcję, a nie chcę w tym roku telefonu wymieniać :wink:

Obawiam się, że to może być hardware feature. Ale brzmi bardzo, bardzo dobrze. Jestem mocno zaintrygowany tym telefonem.

1lajk

Kurczę mam mocno mieszane uczucia co do tych zdjec gwiazd. Jak by nie kombinować, to ciężko z łapy cyknąć zdjęcie drogi mlecznej taki bzdzidelkiem. Czasu naświetlania się nie przeskoczy.

Mam takie smutne wrażenie, ze to będzie kamera + gps + kompas + akcelerometr = Pixelu, naloz warstwę sztucznych gwiazd na te pojedyncze jaśniejsze piksele, które kamera może tak, a może nie zarejestrowała.

Obym się mylił.

2lajki
1lajk

K***a. Ogarnij się, Apple.

3lajki

Kto wie, może jutro się okaże, że będzie grubo u Apple. Ale jeśli nie pokażą nic ciekawego w temacie aparatu, to Pixel nie zjada iPhone. On go wciąga nosem.

1lajk

Pewnie, chciałbym lepsza kamerę w iPhonie, ale tak zupełnie szczerze, to ta, która jest teraz jest na moje potrzeby w zupełności wystarczająca. Mogliby poprawić trochę portrety i to wszystko.
Bardziej mnie boli to, ze nie ma jakiegoś mechanizmu blokującego w iPhone’ach OIS. Bez magnesu przyczepionego koło kamery wszystkie movi/osmo są kompletnie bezużyteczne.

Jest ciekawie! Nic, tylko czekać na premierę :slight_smile:

WIdzieli już "hands-on"y z Pikselkiem?
Tym razem gugle trochę się postarało 6GB ramu i 90Hz - Mniam

1lajk

6GB ramu martwi. Ale ekran… Mmmmm

Paweł! Kupuj! Jak Ci nie podejdzie to kupię od Ciebie za właściwy pieniądz!

(Definicja właściwego pieniądza do ustalenia)

1lajk

Ja na początku słyszałem o 4GB ramu, więc to dopiero byłaby porażka XD

1lajk