Google Pixel 4

Sporo, bardzo sporo przecieków. W tym wideo promujące :D. Kurde, no mam taką straszną ochotę go kupić, że chyba to zrobię. No i ten biały tył, czarna ramka i pomarańczowy przycisk… :smiling_face_with_three_hearts:

2 polubienia

Astrophotography mode - tutaj mnie zaciekawili.
Jestem ciekawy na ile ten feature będzie softwarowy, na ile hardwarowy, bo kurcze chetnie bym przyjął opcję, a nie chcę w tym roku telefonu wymieniać :wink:

Obawiam się, że to może być hardware feature. Ale brzmi bardzo, bardzo dobrze. Jestem mocno zaintrygowany tym telefonem.

1 polubienie

Kurczę mam mocno mieszane uczucia co do tych zdjec gwiazd. Jak by nie kombinować, to ciężko z łapy cyknąć zdjęcie drogi mlecznej taki bzdzidelkiem. Czasu naświetlania się nie przeskoczy.

Mam takie smutne wrażenie, ze to będzie kamera + gps + kompas + akcelerometr = Pixelu, naloz warstwę sztucznych gwiazd na te pojedyncze jaśniejsze piksele, które kamera może tak, a może nie zarejestrowała.

Obym się mylił.

2 polubienia
1 polubienie

K***a. Ogarnij się, Apple.

3 polubienia

Kto wie, może jutro się okaże, że będzie grubo u Apple. Ale jeśli nie pokażą nic ciekawego w temacie aparatu, to Pixel nie zjada iPhone. On go wciąga nosem.

1 polubienie

Pewnie, chciałbym lepsza kamerę w iPhonie, ale tak zupełnie szczerze, to ta, która jest teraz jest na moje potrzeby w zupełności wystarczająca. Mogliby poprawić trochę portrety i to wszystko.
Bardziej mnie boli to, ze nie ma jakiegoś mechanizmu blokującego w iPhone’ach OIS. Bez magnesu przyczepionego koło kamery wszystkie movi/osmo są kompletnie bezużyteczne.

Jest ciekawie! Nic, tylko czekać na premierę :slight_smile:

WIdzieli już "hands-on"y z Pikselkiem?
Tym razem gugle trochę się postarało 6GB ramu i 90Hz - Mniam

1 polubienie

6GB ramu martwi. Ale ekran… Mmmmm

Paweł! Kupuj! Jak Ci nie podejdzie to kupię od Ciebie za właściwy pieniądz!

(Definicja właściwego pieniądza do ustalenia)

1 polubienie

Ja na początku słyszałem o 4GB ramu, więc to dopiero byłaby porażka XD

1 polubienie