💈 Golenie, Subskrypcje, Brody, WĄSY, body grooming

zelu pod prysznic, jestem lysy wiec szampon do wlosow mi niepotrzebny:)
dwoch naprzemienie lush karma albo lush dirty.

4 polubienia

Zależy jakiego szamponu używasz, ale generalnie nie jest polecane używanie szamponu do głowy na twarz. Zwłaszcza jakiegoś przeciwłupieżowego.

To już lepiej myć brodę czymś czym myjesz twarz, niż twarz i brodę szamponem do włosów.

Trochę tu poszedł skrót myślowy, bo łeb mam ogolony na zero, więc wszystko myje żelem pod prysznic :laughing:

3 polubienia

Wyszedłem dokładnie z tego założenia i zamówiłem tego Wahla.

1 polubienie

to fakt potwierdzony przez kilka lat uzytkowania:)

A jeszcze był za ~460 zeta na jakiejś promce to już w ogóle.

Tak BTW, jak często zmieniasz ostrza/folię?

1. folia jak pęknie (zawsze w najmniej odpowiednim momencie) - przezywa około 3-5 miesięcy nie wiem od czego to uzależnione jest
  2. ostrze zmieniłem na nowe 2 lata temu po 6 latach używania. tak mi wyszło z obliczeń, chłopacy u mojego barbera zmieniają raz do roku a używają zdecydowanie częściej:)

w tym malutkim wahlu (mam go 3 lata) folia jeszcze nie była wymieniana ostrze tez. ale jego używam sporadycznie (ewentualnie jak jade na dwa trzy dni i wielkiej nie kce mi sie brac) do wygolenia pod nosem żeby mi maska nie ciekła przy nurkowaniu.

należy czyścic ostrze i całą maszyne maksymalnie po dwóch goleniach (tak mi chłopaki powiedzieli) - czyli ja to robię raz w tygodniu, bo wtorkowe i piątkowe naokoło brody nie jest traktowane przezmnie jako golenie:)

1 polubienie

Łabam!

6 polubień

Powrót po latach do maszynki na żyletki. Miałem długą brodę więc krawędzie ogarniałem trymerem, teraz skróciłem ją mocno więc wjechało Muhle bo poprzednie rozwaliło mi się kilka lat temu.

7 polubień