💈 Golenie, Subskrypcje, Brody, WĄSY, body grooming

2 polubienia

chciałem to samo Ci @piotrek69 wkleić, ale pójdę w Andisa dla odmiany :slight_smile:

2 polubienia

To nie miała być licytacja kto da droższą XD

1 polubienie

Przebijam ceną, ale nie wiem czy toto jest coś warte

andisa sam używam od ponad roku i jestem mega zadowolony:)

Ostatecznie kupiłem trymer w Rossmannie za 45 zł (nie zgubiłem zera). Działa, goli, ma akumulator li-ion.

Nie wiem o co chodzi, ale markowe golarki/trymery tkwią w latach 90 z akumulatorami NiCd a za li-ion trzeba słono dopłacić.

5 polubień

Zgoliłem łeb na 3mm. Czy normalnym trymerem to utrzymam? Mam Wahl Aqua Groom.

ja to samo, tym philipsem multigroom 7000 normalnie daje rade

1 polubienie

to zaraz bedzie lv up i na 0 i wtedy witamy w klubie:)

tak

2 polubienia

Ja mam Philips Series 9000 Pro i jadę bez żadnej nakładki (0.5mm?). Golić by mi się nie chciało.

Takie coś

1 polubienie

będę się powtarzał, ale jak macie maszynę foliowa to zróbcie sobie czaszkę właśnie nią, wtedy nie ma powrotu do jakiekolwiek maszynki do ciecia/ścinania bez nakładki włosów, jak ma być 0 mm to jest 0 mm:)

Jak często golisz głowę? Ja się ścinam co 2 tygodnie i jeśli miałbym to robić częściej, to protestuję.
Foliową jadę za to codziennie front czaszki i żuchwę.

Opitoliłem się kiedyś na łyso, bo nie chciało mi się zajmować włosami. Czesanie, suszenie :roll_eyes:

czaszkę w środę i niedziele, czas trwania zabiegu 2-3 minuty, jak kiedyś jeszcze ryj goliłem to całość trwała 5 minut tylko ryj co drugi dzień folią robiłem.

Mi twarz zajmuje 2 minuty. Ponieważ nie jest to 5 minut, mam ponad 18 godzin rocznie więcej.

2 polubienia

to wyobraź sobie, ile zaoszczędzisz czasu jak nie będziesz wogole się golił:)

2 polubienia

12 godzin? :upside_down_face:

2 polubienia

Raczej ile czasu stracisz. Zadbanie o brodę zabiera więcej czasu niż ogolenie się :stuck_out_tongue_winking_eye:

Quod erat demonstrandum.

1 polubienie

Jak bym nie próbował, to nigdy foliową na łbie nie mogę się idealnie dogolić. Zawsze muszę poprawić zwykłą DE

no co ty folia zawsze na idealnie gładko i zero problemów. foliowa maszynka do łba to było moje odkrycie dekady (a tak w rzeczywistości mój barber mi pożyczył maszynę i sam przez tydzień się nią bawiłem i już oddać nie kciałem).
może “źle trzymasz” :slight_smile:

1 polubienie