Ghost Of Tsushima PS4

Metal Gear Solid w sredniowiecznej Japonii, jak dla mnie WOW!

18sto minutowy gameplay, どうぞ

Ghost of Tsushima | State of Play | PS4

1 polubienie

Właśnie wczoraj o tym z kumplem rozmawiałem. Za dwa miesiące premiera, nie mogę się doczekać! :slight_smile:

Wygląda bardzo przyjemnie.

Czaiłem się na Sekiro Shadows Die Twice ale czytałem, że jest bardzo trudna. Ta wygląda zdecydowanie lepiej, must buy jak dla mnie.

1 polubienie

Taki Wiedźmin 3 w Japonii? Super sprawa :slight_smile:

Kupił ktoś? strasznie mnie kusi ale słabo u mnie z wolnym czasem teraz :see_no_evil:

Update: zdecydowalem sie jednak na the last of us 2

1 polubienie

Ja jestem zdecydowany kupić, ale czekam na podłączenie nowego internetu, żeby pobieranie poszło szybko. Także soon. Gra wygląda jak stworzona dla mnie i dalej jestem w szoku ile wyciśnięto graficznie z PS4, na jej potrzeby :scream:

Jak juz pisalem, bylem wczoraj w Argosie i kupilem The Last Of Us 2. Daj znac jak juz zagrasz w Ghost… jestem ciekaw czy warto, chociaz ogladajac gameplay na YT wiem, ze tak.

Ja jutro z rana idę zakupić Ghosta, dam znać :slight_smile:

1 polubienie

btw, troche dzis popykalem w the last… i gierka jest zacna.

A u mnie Ghost się jednak już pobiera. Pozytywna recenzja Jima Sterlinga (który normalnie nienawidzi open worldów) pchnęła mnie ostatecznie do zakupu. :wink:

2 polubienia

Kurczę… Ból wieki, że na PC nie ma i pewnie nie będzie. A chętnie bym sobie do tego usiadł. Niby kasa na PS5 leży już na właściwym subkoncie ale czuję, że nie kupię czegoś co będzie leżało i kurzyło się przez większość czasu…

To była prawdziwa przyjemność. Powiem więcej - jeśli chodzi o klimat i o frajdę z gry GoT >Witcher

Moja kopia czeka na mnie, tylko czasu brak :frowning:

1 polubienie

Ja w ciągu ostatniej pół godziny zderzyłem wbić platynę, wystawić grę na ebay i ją sprzedać. Już leży spakowana i jutro leci do następnej osoby :wink:

4 polubienia

Podobno jesienna aktualizacja ma przyniesc co-op, ma to byc darmowy DLC.