Gdzie szukać mieszkania do wynajęcia?

Miałem ostatnio zapytanie od kolegi z pracy. Kolega zadał mi pytanie jakie strony mogę mu polecić, na których można poszukać mieszkań do wynajęcia. Najlepiej jak by strona miała wersję po angielsku, ale fajnie by było jak by miała wersję po Ukraińsku…

Nigdy w Polsce nie szukałem niczego pod wynajem to kompletnie nie wiem co mógłbym mu polecić…

Kolega pracuje zdalnie, ale mieszka dosłownie parę kilometrów od w sumie linii frontu i szuka opcji na plan B lub C.

Taka krótka refleksja, bo nie o tym ten temat. Powiem Wam, że co innego widzieć w wiadomościach, że coś tam się dzieje, a co innego rozmawiać ze zwykłymi ludzmi, którzy tam mieszkają… Człowiek mieszka sobie w UK i conajwyżej może sobie na pogodę ponarzekać, a tam ludzie nie wiedzą czy jutro nie będą musieli w biegu brać co najważniejsze i uciekać z domu.

2 polubienia

Olx.pl - agreguje też ogłoszenia z otodom więc wszystko w jednym miejscu.

1 polubienie

My szukalismy zwykle po olx albo gumtree, chociaż też minęło juz kilka lat od kiedy to robiliśmy. Niemniej na olx jest o tyle fajnie, że jest dużo ofert indywidualnych i bez posredników. Warto obserwować też lokalne grupki wynajmu na fejsie.

1 polubienie