GamePass Ultimate / gry XBOX

Jako, że w końcu zamówiłem xboxa, proponuje temat z cebulkami na GPU/gry.

4 polubienia

Dobra cebula ale tylko dla nowych kont.

2 polubienia

Bardzo to jest fantastyczne. W niedzielę odpalam!

2 polubienia

Pięknie cebulka działa

Polecam kupowanie kont w necie plus znalezienie osoby która ma dużo gierek i ustawienie konsoli domowej.

Tak samo śmierdzi jak rodzinki na Netflix.
Ja jednak lubię wstać rano, spojrzeć w lustro i zobaczyć w nim uczciwego człowieka.

7 polubień

A to dziękuje, promocje na GPU to jedno ale wole mieć wszystko na swoim koncie. Nie lubię się bawić w takie rzeczy.

3 polubienia

Hitman

NBA2K20

1 polubienie

A ja polecam kupowanie oryginalnych gier na swoje konto albo w formie elektronicznej albo wersje pudełkowe używane jak chcesz przycebulić. Jak nie chcesz kupować- to w game pass jest tyle dobra że przez rok tego nie ograsz. Do tego Microsoft co chwila organizuje duże zniżki na gry lub dodatki w firmie cyfrowej. Więc polecam i daruj sobie takie kombinacje :slight_smile: naprawdę satysfakcja z posiadania oryginalnego softu potrafi być duża a do tego bardziej się szanuje to co się kupi…:+1:t2:

4 polubienia

Meh, rzeczywiście satysfakcja gwarantowana po dostaniu kolejnej gry z game pass w którą nie zagram pewnie…
Pudełka tym bardziej są już mało wygodne i do tego nie ekologiczne.

Z resztą co to za tekst o darowaniu sobie kombinacji jak ten post o tym właśnie jest od początku?
Czyli co, cebula dozwolona ale do pewnego stopnia i Ty decydujesz do którego bo Ty wiesz lepiej?

2 polubienia

Chyba mylisz Game Pass z Games with GOLD jeżeli chodzi o dostawanie gier? - zresztą nie ważne nie o to chodzi , chyba się nie zrozumieliśmy . A już napewno nie twierdziłem że „ wiem lepiej” albo że za kogoś będę decydował. Forum pozwala na przedstawienie swojego zdania na jakąś kwestię i to zrobiłem. Bez żadnej złośliwości ani negatywnego podtekstu… Uważam tylko że za roczny koszt abonamentu game pass Ultimate Można pograć w całą masę super gier -nowych i starych i będzie to kosztowało mniej niż 1 kupiona gra.( polecam poradnik na łowcy gier jak to zrobić). Peace​:v:t2::wink:

2 polubienia

Znam różnice. Game Pass daje dostęp do biblioteki która również się stale powiększa. Gold daje możliwość grania online i regularnie wrzucają kilka sztuk gier (i czasami są to gry bardzo dobre).

A odpisałem tak wcześniej bo jesteś kolejną osobą w tym wątku która mam wrażenie kieruje swoją odpowiedz bezpośrednio we mnie i mi coś sugeruje (w jednej wypowiedzi okazuje się, że osoby które używają rodzinkę Netflix i innych tego typu to osoby nieuczciwe).

Co lepsze na stronie Łowcy Gier autorzy sami sugerują stworzenie nowego konta.

Korzystam już trochę lat z Game Pass, Gold, EA Access. Większe tytuły kupuje na premierę na własne konto chociaż od ekonomicznej strony mógłbym poczekać i mieć teraz takie RDR2 prawie darmo.
I wciąż, do testowania gier polecam kupować dostęp do konta. W moim przypadku kupowanie ostatnich np. Asasynów okazałoby się wyrzuceniem pieniędzy w błoto. A odnośnie dzielenia się kontami (konsola domowa) sądzę, że ostatecznie sklep Xbox również jest do przodu bo umożliwia to dzielenie zakupów lub po prostu napędza sprzedaż jeśli ktoś z osoba bliską chce zagrać w multi.

PS. Wciąż nie neguje, że Game Pass, Gold i inne Ultimate są spoko.

3 polubienia

Ok masz rację. :slight_smile:

1 polubienie

Jako, że to do mnie :stuck_out_tongue: to tylko szybko odpowiem - tak :slight_smile:
Nie jest to ani uczciwe, ani zgodne z regulaminem, konto rodzine jak sama nazwa wskazuje powinno być wykorzystywane przez rodzinę, w większości regulaminów zaznaczono nawet, że mieszkającą razem a nie grupę obcych sobie ludzi.

Ale wiem wiem, przecież nikomu to nie szkodzi. Tak samo piracenie nie szkodzi, tak samo okradanie sklepów nie szkodzi itd.

Ja może radykalny jestem w tej kwestii, ale nie lubię udawania, że pies jest kotem, tylko nazywanie rzeczy po imieniu.

PS Więcej ta ten temat się nie wypowiem, wystarczająco wyraziłem swoje zdanie.

1 polubienie

Może ktoś zrecenzuje to?
Gra normalnie kosztuje ponad 200 (teraz darmo jeszcze przez 5 dni).

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/lego-ninjago-movie-gra-wideo/bqkknpkx1c4p?activetab=pivot:overviewtab

PS. Wszystko świetnie @Martin_Fox tylko szkoda, że to kolejny wątek w którym tak lecisz.

2 polubienia

Właśnie dzisiaj odpaliłem. Jak na 1 godz grania jestem zachwycony, czysty fun.

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.

Może ktoś czegoś potrzebuje:

Watch dogs
https://www.pepper.pl/promocje/watch-dogs-legion-xbox-microsoft-store-323715?utm_source=mappshare&utm_medium=referral&utm_content=323715

1 polubienie