Fotografia mobilna

Ja mam KAŻDĄ aplikację do robienia zdjęć. KAŻDĄ. KUPUJĘ WSZYSTKO.

9 polubień

Dla fanów czarno-białej fotografii polecam aplikacje darkroom. Bawię się od kilku dni jest mega. Wybór filmów ISO 100, 200,400, 800 itp. Apka skutecznie odwzorowuje zabawy w ciemni, do tego w sumie została stworzona. Nie nadaje się do szybkich strzałów, raczej przemyślane kadry jak w starym analogu

A do obróbki snapseed.

A propos bawi się ktoś w serwisie EyeEm?

1 polubienie

Ja tam jak szybkie focie to wbudowana apka od Apple bo najszybciej, jak mam czas to ProShot. Ale z reguły nie chce mi się go włączać, co najwyżej kiedy mam w głowie jakieś sprecyzowane wymagania i czas żeby to wszystko ustawić :slight_smile:

Eeeee, what?

Podaj nicka EyeEm

@peltor

1 polubienie

Ja wiem, że #nikogo, ale mnie jako totalnego amatora i bardzo początkującego w obróbce zdjęć powalił to na kolana. Snapseed stał się właśnie moją ulubioną app do tego.
snapseed~2
snapseed~2
Jak to genialnie naprawiło śmiecia jednym kliknięciem palca. :fb_wow:

5 polubień

Update. Korzystałem do tej pory ze Snapseeda i PicSay Pro (na androidzie). Teraz przetestowałem Lightrooma, VSCO i Darkrooma. Chyba na dłużej zostanę z tym ostatnim. Rozważam nawet kupienie tych dodatkowych funkcji za £10. Jest bardzo intuicyjny, łatwy w obsłudze. Po prostu robi robotę. Do tego Spectre do dłuższego czasu naświetlania (chociaż mam wrażenie, trochę oszukanego ;)) i niczego więcej mi nie trzeba.

1 polubienie

To się robi tylko raz. Zrób i masz spokój. Darkroom jest chyba najlepszą aplikacją do modyfikacji zdjęć, taki VSCO, ale nie chcą Cię przy każdej okazji oskubać o kolejnych parę dolarów albo włączać Ci filtry tylko czasowo…

2 polubienia